top-image
WSTECZ

Konferencja GET.NET 2017, czyli ponad 350 uczestników, 12 ekspertów .NET i 9 godzin prezentacji

Konferencja GET.NET poświęcona technologii .NET na stałe wpisała się w kalendarz wartościowych wydarzeń branży IT. Jak co roku, organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny zapraszając ekspertów z całego świata. 28 października do Amber Expo ściągnęły tłumy specjalistów .NET.

GET.NET to cykliczna konferencja organizowana przez firmę Sii poświęcona technologii .NET odbywająca się dwa razy do roku – wiosną w Łodzi i jesienią w Gdańsku. 28 października odbyła się czwarta trójmiejska edycja wydarzenia, która zgromadziła w centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo ponad 350 pasjonatów technologii .NET.

Tegoroczną edycję otworzyła prezentacja Tomasza Kopacza, cenionego eksperta pracującego dla Microsoftu, który opowiedział o możliwościach i zasadach działania .NET Core, IL i ASP.NET Core. Wobec energii tego prelegenta, z której znany jest szerokiej publiczności, trudno było pozostać obojętnym. Tuż po key note speakerze o budowaniu aplikacji w technologii Xamarin, pozwalającej pisać jednocześnie na iOS, Android i UWP, opowiedzieli Bartosz Bucoń i Mateusz Kowalewski reprezentujący Sii.

Na dwóch scenach wystąpiło jeszcze 9 autorytetów .NET: Nino Crudele (Wielka Brytania), Dylan Beattie (Wielka Brytania), Tomáš Herceg (Czechy), Don Wibier (Holandia), Ian Cooper (Wielka Brytania), Marcin Hoppe, Michał Furmankiewicz, Łukasz Grala i Jakub Gutkowski.

Konferencja GET.NET była pierwszym tak dużym przedsięwzięciem związanym z technologiami .NET  i pokrewnymi w Polsce. Pomysłodawcą i organizatorem Konferencji jest firma Sii, która zatrudnia ponad 3000 inżynierów. Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej.

Patronem honorowym przedsięwzięcia po raz kolejny został również Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. W promocję wydarzenia włączyli się również partnerzy: Trojmiasto.pl, Microsoft Polska, Computerworld Polska, Komputer Świat, Crossweb, 4programmers.net, ChallengeRocket, Outsourcing Portal, Outsourcing&More, Grupa .NET PG, WSB.Code, Gdańsk, Invest in Gda, Helion, Invest in Pomerania i BEST.

Aktualnie trwają przygotowania do łódzkiej edycji GET.NET, która odbędzie się wiosną 2018 roku. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie konferencjaget.net oraz na profilu facebook.com/konferencjaget.net.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?