Strona główna Digital Digital-Nearshoring

Digital-Nearshoring

Nearshoring z Sii pozwoli Ci w pełni skupić się na biznesowym aspekcie realizowanego projektu. Zamiast spędzać czas na tworzeniu i optymalizowaniu swojego zespołu programistów, możesz od razu przystąpić do konkretnych działań. Prace zewnętrznego zespołu Sii rozliczane są w przejrzysty sposób, a usługa nie obciąża Cię dodatkowymi kosztami administracyjnymi lub lokalowymi.

Z naszej strony otrzymujesz gwarancję, że pracują dla Ciebie najlepsi, doskonale wyszkoleni programiści. Co więcej, w zależności od etapu, na którym znajduje się projekt, skład zespołu możemy dopasować tak, aby konkretnymi zadaniami zajmowali się specjaliści o najwyższych kompetencjach w danym obszarze IT. Pracując według metodologii Agile, możemy uzyskać bardzo wysoką efektywność oraz elastyczność współpracy. W ten sposób realizujemy projekty szybko i wydajnie.

Na każdym etapie współpracy Twoja firma ma pełną kontrolę nad pracą naszego zespołu. Na bieżąco weryfikowane są kolejne, starannie zaplanowane kroki. W sprawną realizację zadań zaangażowani są doświadczeni developerzy, a ich pracę koordynują liderzy projektów. W chwili, w której czytasz ten tekst, dziesiątki programistów Sii Polska realizuje projekty nearshoringowe dla naszych międzynarodowych klientów. Jesteśmy największym dostawcą tego typu usług w Polsce. Skontaktuj się z nami.

 

Wybrane technologie

DIGITAL logo jira agileDIGITAL logo confluenceDIGITAL logo testlinkDIGITAL logo jenkinsDIGITAL logo gitDIGITAL logo scrumDIGITAL logo kabanDIGITAL logo sharepointDIGITAL logo visual studioDIGITAL logo team cityDIGITAL logo hangoutDIGITAL logo skypeDIGITAL logo webexDIGITAL logo slack

 

Kontakt

LinkedIn
Contact Person

PRZEMYSŁAW SANIAK Business Development Manager
Digital

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspomóc Twój biznes? Skontaktuj się z nami! Nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszej dla Ciebie oferty!
Wyślij zapytanie
Dodaj załącznik
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB