Strona główna Testing Testy wydajnościowe

Testy wydajnościowe

W metodyce Sii uwzględniamy kompleksową obsługę wdrożenia projektu testów wydajnościowych, które obejmuje również fazę utrzymania. Staramy się dostarczać możliwie najwięcej różnych rozwiązań, uwzględniając specjalistyczne usługi dostępne na rynku. Pozwala to na wypracowanie podejścia w oparciu o potrzeby Klienta takie, jak: kontrola, bezpieczeństwo, odwzorowanie nietypowych cech środowiska.

W jaki sposób zwiększymy wydajność Twoich aplikacji?

 

Nasze rozwiązania opieramy na narzędziach, które cechuje niezawodność oraz łatwości rozbudowy infrastruktury podczas rozwoju systemu będącego przedmiotem testów.

 

TESTIN Foto testy wydajnosciowe

Jednym z wykorzystywanych przez nas narzędzi jest Jmeter, który skutecznie wyparł jego droższe alternatywy. Imeter oparty jest na elastycznej technologii Java i daje dostęp do szerokiej gamy funkcjonalności pomocnych w monitorowaniu i utrzymaniu oraz modyfikacji czy rozbudowie skryptów testowych.

Architektura aplikacji oraz jej popularność czyni ją odpowiednim kandydatem do przeprowadzania zarówno testów wydajnościowych jak i obciążeniowych. Zaimplementowany model testu, umożliwia podział poszczególnych kroków na możliwie najbardziej niezależne od siebie komponenty, odporne na ewentualne zmiany aplikacji.

 

W przypadku gdy zmian nie da się już uniknąć, ich oddziaływanie jest niewielkie a modyfikacja prosta. Dodatkowe zastosowanie parametrów daje możliwość późniejszej obsługi testów przez personel nieposiadający znajomości języka programowania.

TESTING Loga testy wydajnosciowe 1

Kontakt

LinkedIn
Contact Person

SZYMON WRÓBLAK Business Development Manager

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspomóc Twój biznes? Skontaktuj się z nami! Nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszej dla Ciebie oferty!
Wyślij zapytanie
Dodaj załącznik
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB