top-image
WSTECZ

Lubelski oddział firmy Sii zaprasza na Open Day

11 maja 2017 w lubelskim oddziale firmy Sii odbędzie się Dzień Otwarty. Jego uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia biura firmy, jak również poznania i porozmawiania ze specjalistami IT, pracującymi w wielu technologiach.

Zeszłoroczne zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że i w tym roku lubelski oddział zdecydował się otworzyć swoje drzwi dla zwiedzających. Dzień Otwarty w Sii Lublin  stanie się zapewne tradycją.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wymienienia się doświadczeniami z pracownikami Sii oraz poznania możliwości rozwoju kariery w firmie.

Poniżej zamieszczamy harmonogram Open Day:

15.00 – SII OUR OFFICE – zobacz, gdzie pracujemy.

16.00 – SII YOUR FUTURE – TESTER, PROGRAMISTA, A MOŻE TEAM LEADER? BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! – wybierz swoją ścieżkę rozwoju w Sii.

18.00 – SMALL TALK – porozmawiaj ze specjalistami Sii, to właśnie od nich dowiesz się najwięcej.

Open Day Lublin 2017

Developerzy Java, .NET, iOS, SharePoint, AEM, Testerzy, Analitycy, Team Leaderzy – to właśnie oni będą największą atrakcją Dnia Otwartego! Zachęcamy do przygotowania pytań do ekspertów.

Nowoczesne technologie, ciekawe projekty, luźna atmosfera, porządna dawka informacji z pierwszej ręki – to wszystko czeka właśnie na Ciebie.

Aby zgłosić chęć udziału w Dniu Otwartym należy wysłać e-mail na adres: openday-lublin@pl.sii.eu, w treści podając swoje dane kontaktowe. Zapisy trwają do 30 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?