Previous Page

Magazyn

Dlaczego Oni? Nasi eksperci IT bohaterami kampanii wizerunkowej
Strona główna Magazyn Dlaczego Oni? Nasi eksperci IT bohaterami kampanii wizerunkowej

Dlaczego Oni? Nasi eksperci IT bohaterami kampanii wizerunkowej

Przewiń w dół

09 sierpnia 2017

  • podziel się:

„Dlaczego Oni?” to kampania, w której Pracownicy Sii udowadniają, że firma jest wymarzonym miejscem pracy dla każdego eksperta IT. Bohaterowie akcji, zapraszając do tego grona potencjalnych kandydatów, udowodnili, że Sii nie tylko wspiera ich rozwój, ale również daje możliwość pracy z najnowszymi i różnorodnymi technologiami, oferuje możliwość uzyskania akredytowanych certyfikatów oraz wspiera w ramach programu rozwoju talentów.

 

Historie poszczególnych Pracowników, ekspertów IT w Sii, są elementem kreatywnej kampanii z dziedziny employer branding, która ruszyła na początku roku. „Dlaczego Oni?” to projekt, który – zachęcając do wzięcia udziału w rekrutacji – udowadnia, jak dużą wagę firma przywiązuje do rozwoju pasji i kompetencji swoich Pracowników.

W ramach akcji na ulicach największych polskich miast pojawiły się billboardy przedstawiające specjalistów, którzy już dołączyli do Sii. Z kolei na specjalnej stronie internetowej DlaczegoOni.pl, potencjalni kandydaci do pracy mają również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w quizach online w dziedzinie technologii wykorzystywanych w firmie, m.in.: Azure, Xamarin, Angular, React JS, DevOps, Kentico czy BI. Projekt został podzielony na dwie odsłony – teaserową oraz informacyjną.

„Dlaczego Oni?” to 15 wyjątkowych historii bohaterów kampanii, których siła tkwi w różnorodności. To również 15 powodów, dla których warto należeć do grona ekspertów Sii. Jak przyznają sami Pracownicy, dołączyli oni do zespołu, gdyż mogą tu rozwinąć skrzydła i poszerzyć swoje horyzonty. Specjaliści wybrali Sii również ze względu na możliwość pracy z najnowszymi i różnorodnymi technologiami w międzynarodowym środowisku, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość uzyskania akredytowanych certyfikatów, czy wsparcia w ramach programu rozwoju talentów.

Sama kampania okazała się dużym sukcesem i została doceniona przez branżę nowoczesnych technologii. Sii, jako jeden z największych pracodawców IT w Polsce, wciąż zaskakuje ekspertów IT niestandardowym podejściem do rekrutacji. Firma już teraz przygotowuje kolejne kampanie informacyjne, które zwrócą uwagę środowiska na możliwości, jakie oferuje praca przy wykorzystaniu najnowszych technologii dla międzynarodowych i krajowych Klientów Sii.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]