Previous Page

Magazyn

PRAKTYKA DIGITAL – NAJLEPSZA Z PRAKTYK SII

PRAKTYKA DIGITAL – NAJLEPSZA Z PRAKTYK SII

Przewiń w dół

11 lipca 2016

  • podziel się:

W tym roku, nagrodę w kategorii Najlepsza Praktyka otrzymała Praktyka Digital, prowadzona przez Darka Adamowskiego, Practice Directora.

Wśród dziesięciu praktyk Sii, nagrodzoną Praktykę Digital wyróżniają najlepsze rezultaty, realizacja przyjętych KPI oraz zyski, które generuje. Jakie są najmocniejsze punkty praktyki, które jeszcze ją wyróżniają?

Myślę, że główne wyróżniki naszej praktyki to offering czyli coś czym zajmujemy się technicznie: Web Development, Mobile i Experience Management Systems związany z Adobe Experience Management, Site Corem oraz głównie agilowy model współpracy – mówi Darek Adamowski, Practice Director.

Praktyka Digital funkcjonuje w Sii od ponad roku. W obszarze jej działań znajdują się wspomniane Development, Web Development, Mobile Development i Experiance Managment. Z uwagi na wysoki poziom zapotrzebowania na ich usługi, praktyka stale się rozwija, sam Mobile Development wymaga korzystania z rozwiązań, które umożliwią wykonanie gotowych produktów na wszystkie systemy mobilne a to z kolei wymusza pracę na coraz nowszych technologiach.

Siedemdziesięcioosobowy zespół praktyki obsługuje kilkunastu klientów z całego świata m.in. Skandynawii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych oraz Japonii. W zależności od realizowanych projektów, zespoły liczą od kilku do kilkunastu osób i wykonują projekty fixed price’owe, prowadzone w metodyce agilowej. Do tego praktyka dysponuje bardzo dużym, zespołem xamarinowym, który tworzy rozwiązania cross-platformowe. Zespół składający się z ekspertów to nie jedyny jej wyróżnik na tle konkurencji.

Na tle konkurencji wyróżnia nas nasza flexibility czyli umiejętność dostosowania się do klientów oraz otwartość – dodaje Darek Adamowski, PD.

Praktyka Digital osiąga świetne wyniki, ale stale wyznacza sobie nowe cele i dostosowuje się do zmian i nowości na rynku. Tak trzymać!

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]