top-image
WSTECZ

MVP – EWA CIEŚLIŃSKA I PAULINA RYCZKOWSKA – POWER USERS

W tym roku nagrodę w kategorii MVP (Most Valuable Person) otrzymały ex aequo Ewa Cieślińska, Sales, Team Leaders & Service Delivery Managers Power User oraz Paulina Ryczkowska, Power User Administracji. Dziewczyny otrzymały nagrodę za ujednolicenie danych w systemach AX i CRM, co przełożyło się na ich uporządkowanie, poprawienie jakości oraz ułatwienie pracy innym pracownikom. W pracy przy tym projekcie, dziewczyny wykazały się niezwykłym zaangażowaniem, objawiającym się nawet pracą w weekendy. Przede wszystkim to jednak sumienność, świetne umiejętności zarządzania projektem oraz mnóstwo motywacji i zaangażowania, pozwoliły z sukcesem osiągnąć zamierzony cel. Wielkie gratulacje!

 

Paulina pracuje w Sii od dwóch i pół roku. Swoją karierę rozpoczynała w Dziale Administracji jako Młodszy Specjalista ds. Administracji, gdzie przez półtora roku zajmowała się obsługą administracyjną jednego z wrocławskich Klientów. Następnie objęła stanowisko Power Usera Administracji.

Ewa rozpoczęła pracę w Sii trzy lata temu. Na początku, podobnie jak Paulina, pracowała w Dziale Administracji, gdzie zajmowała stanowisko Specjalisty ds. Administracji i Rozliczeń oraz pełniła rolę Team Leader’a. Po dwóch latach awansowała do Departamentu Marketing i Sales Support, gdzie obecnie zajmuje stanowisko Sales, Team Leaders & Service Delivery Managers Power User.

Praca dziewczyn polega na wsparciu użytkowników, zbieraniu wymagań od Sprzedaży, Team Leader’ów, Service Delivery Manager’ów oraz Administracji. Dbają o to by wszystkie procesy, które są używane w firmie oraz wszystkie aplikacje były skrojone na potrzeby osób i zespołów, które zgłaszają wymagania.

 

Dziewczyny stoją na straży porządku i usprawnień, zabijając przy tym biurokrację! Do ich zadań należy wsparcie użytkowników w codziennej pracy i dbałość o jakość danych dostarczanych w systemach.

Ich praca to codzienne wyzwania. Dziewczyny jednak widzą w nich obszar do samorealizacji. Różnorodność zadań, duża swoboda i odpowiedzialność są elementami, które szczególnie doceniają w swojej pracy, tym bardziej, że widzą bezpośrednie efekty podczas procesu wdrażania i prezentacji ostatecznego produktu.

Myślę, że najważniejszą cechą, która nas wyróżnia i dała nam możliwość otrzymania tej nagrody jest przede wszystkim ambicja, oraz to w jaki sposób podchodzimy do realizowanych zadań. Myślę, że każde nowe zadanie jest dla nas super wyzwaniem! Przyjmujemy je z całym inwentarzem a jeśli są trudności, to je pokonujemy. Mamy nadzieję, że nasze starania są doceniane i wszyscy użytkownicy są z nich zadowoleni – mówi Paulina Ryczkowska, Power User Administracji.

Jeszcze do tego zaangażowanie, ponieważ angażujemy się na 100%, czasem dajemy z siebie nawet więcej. Mamy nadzieję, że to także jest zauważalne. Naszą mocną stroną jest praca zespołowa. Mamy SiiSpirit więc myślę, że jest power! – dodaje Ewa Cieślińska, Sales, Team Leaders & Service Delivery Managers Power User.

Prywatnie Paulina mieszka we Wrocławiu. Lubi jeździć na nartach i rozpoczyna swoją przygodę z surfingiem! Ewa na co dzień mieszka w Gdańsku, więc spędza dużo czasu nad morzem. Lubi jazdę na rowerze i podróże! W każdej wolnej chwili stara się zwiedzać nowe zakątki!

Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju w pracy i życiu osobistym! 🙂

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?