top-image
  WSTECZ

  Nagroda Great Place to Work trafia do nas po raz trzeci!

  Sii w gronie najlepszych miejsc pracy w Polsce! Tytuł Great Place to Work trafił do firmy już po raz trzeci z rzędu. Wyróżnienie w najbardziej prestiżowym rankingu HR to dowód, że blisko 3000 Pracowników ocenia firmę jako najlepszego pracodawcę.

  Wyróżnienie w konkursie Great Place to Work ma szczególną wartość, bo jego wyniki oparte są na audycie satysfakcji Pracowników i analizach zewnętrznych ekspertów. Jak podają organizatorzy, przedsiębiorstwa wyróżnione w plebiscycie są wskazówką dla innych pracodawców – pokazując im możliwość osiągania celów przy zaufaniu i wsparciu zespołu.

  Tytuł Great Place to Work to dla nas ogromne wyróżnienie i sukces, na który ciężko pracujemy w Sii. Kluczowy jest wzrost przychodów oraz generowanie zysków. To wszystko sprawia, że jesteśmy zarówno stabilnym i solidnym pracodawcą, jak i partnerem biznesowym. Bez rozwoju biznesu nie udałoby się nam zapewnić tak doskonałych warunków pracy dla naszego zespołu. Tytuł Great Place to Work wyróżnia nas na tle innych firm i daje przewagę nad konkurencją. Możemy dalej podbijać świat – mówi Gregoire Nitot, CEO Sii Polska.

  Zgodnie ze światowym standardem badania Great Place to Work, na ocenę końcową firm uczestniczących w rankingu składają się dwa aspekty: wskaźnik zaufania (Trust Index) – odzwierciedlający opinie samych Pracowników o relacjach panujących w firmie oraz audyt kultury organizacyjnej – analiza praktyk HR. Na silne połączenie między jakością pracy działów kadrowych, a komfortem i zadowoleniem Pracowników zwraca uwagę Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i Komunikacji w Sii Polska.

  – To wyróżnienie od naszych Pracowników. Wyniki mówią nam, jakie zmiany mamy wprowadzać w Sii i pozwalają jeszcze lepiej poznać potrzeby zespołu. Po każdym audycie wyciągamy wnioski i wdrażamy zmiany mające wpływ na codzienną pracę naszych specjalistów. To pozwala nam stawać się coraz lepszym miejscem pracy – komentuje Joanna Kucharska.

  To właśnie m.in. dzięki stabilnemu wzrostowi i trosce o rozwój swoich specjalistów Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Obecnie w Sii pracuje blisko 3000 specjalistów, a do 2018 roku liczba zatrudnionych ma wzrosnąć do 3300 osób.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?