top-image
WSTECZ

NAJLEPSZY DZIAŁ REKRUTACJI I HR – PAULINA TRUSZKIEWICZ – KIEROWNIK DZIAŁU REKRUTACJI I HR SITE WARSZAWA

W 2016 roku nagroda dla Najlepszego Działu Rekrutacji i HR trafiła w ręce Site’u Warszawa. Nagroda ta została przyznana na podstawie weryfikacji wyników, głównie rekrutacyjnych, oraz na podstawie satysfakcji pracowników z pracy Działu Rekrutacji i HR w konkretnej lokalizacji. Site Warszawa w tych obszarach objął prowadzenie 🙂

Rekrutacja jest jednym z naszych core’owych procesów. W rekrutacji w branży IT specjalizujemy się już 10 lat i dzięki ciągłemu usprawnianiu procesu, co miesiąc dołącza do nas obecnie ok. 80 nowych Power People. Od 1 osoby w 2006 urośliśmy do ponad 2300 osób w 10 lat – to robi wrażenie! Nagrodę w kategorii Najlepszy Dział Rekrutacji i HR otrzymał w tym roku zespół z Warszawy, ze względu na najlepsze wyniki w pozyskiwaniu nowych pracowników i najwyższą efektywność – zarówno kosztową, jak i tę związaną z aktywnościami operacyjnymi. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! 🙂 – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i Komunikacji.

Dział ten w tym momencie liczy 12 osób, którymi od ponad roku kieruje Paulina Truszkiewicz. Paulina dołączyła do Sii w 2011 roku i objęła wówczas stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji, które następnie ewaluowało na Specjalistę, Starszego Specjalistę i obecnie na Kierownika Działu Rekrutacji i HR. Pracuje w Sii już 5 lat! Wielkie gratulacje!

Praca Działu Rekrutacji to nie tylko sam proces rekrutacyjny ale również organizacja szkoleń, integracja pracowników, system ewaluacyjny – przeprowadzanie ocen okresowych i wiele innych.

Naszym zadaniem jest rekrutacja, jednak na rynku IT stanowi ona największe wyzwanie. Jest nim na pewno rekrutacja na rynku IT, dotarcie do najzdolniejszych kandydatów. W Sii zawsze staramy się zatrudniać najlepszych specjalistów z dużym doświadczeniem, jak i wyszukiwać młode talenty.

Innym wyzwaniem, które codziennie stoi przed Działem Rekrutacji i HR jest dbanie o zadowolenie pracowników z pracy w Sii, dbałość o realizację celów firmy oraz zapewnienie dobrej atmosfery pracy.

Warto zwrócić uwagę na kilkuetapowy proces rekrutacji w Sii, który został uhonorowany również tytułem „Przyjazna rekrutacja”.

W rekrutacji pomocne są dodatkowe benefity oraz to co Sii może zaproponować swoim pracownikom i współpracownikom. Oferujemy systemy bonusowe, pakiety socjalne, ubezpieczenia. Bardzo ważnym elementem jest atmosfera pracy, która w Sii jest niepowtarzalna 🙂 W Sii mamy bogaty wachlarz dodatkowych inicjatyw i aktywności.

 

Zależy nam na satysfakcji naszych pracowników. Oferujemy różnego rodzaju imprezy integracyjne – skierowane do nich i ich rodzin. W odpowiedzi na ich zapytania organizujemy również grupy zainteresowań. Stawiamy na integrację wszystkich naszych pracowników i współpracowników – mówi Paulina Truszkiewicz, Kierownik Działu Rekrutacji i HR.

Co przynosi największą satysfakcję z pracy? Jest to na pewno zarządzanie tak fajnym zespołem, w którym pracują sami ludzie z pasją. Drugim bardzo satysfakcjonującym czynnikiem jest zadowolenie naszego klienta, któremu możemy dostarczyć dobrą usługę – odpowiada Paulina Truszkiewicz, Kierownik Działu Rekrutacji i HR.

Całemu Działowi Rekrutacji i HR Warszawa serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! A Paulinie, która dołączyła do grona JuraSiic Park, życzymy kolejnych lat pełnych wyzwań i nowych doświadczeń w Sii!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?