top-image
WSTECZ

Nowa siedziba krakowskiego oddziału Sii

Niedawno zakończyła się przeprowadzka krakowskiego oddziału firmy Sii, nowa siedziba firmy mieści się przy ulicy Wielickiej 28 w Krakowie.

Krakowski oddział firmy Sii powstał w 2011 roku, jako 5 oddział Sii. Od tego czasu zmienił siedzibę 2 razy, co było podyktowane rozwojem firmy i powiększającą się liczbą pracowników. Teraz, po 3 latach Sii znowu zmieniło lokalizację. Przeniosło się, do oddalonego o niecałe 200 metrów od poprzedniego adresu, biura w kompleksie Equal Business, przy ulicy Wielickiej 28, w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Ten nowoczesny technologicznie kompleks biurowy klasy A charakteryzuje się korzystną lokalizacją i dogodną komunikacją – w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych oraz tramwajowych. Jest też przyjazny osobom dojeżdżającym do pracy na rowerach.

Zmiana lokalizacji była konieczna ze względu na dynamiczny rozwój krakowskiego oddziału Sii – obecnie firma zatrudnia tu już ponad 300 osób i planuje jeszcze zwiększyć tę liczbę.

W Sii podstawową wartością są ludzie, a jednym z celów firmy jest zadowolenie pracowników, dlatego nowe biuro zostało zaprojektowane w taki sposób, aby w codziennej pracy każdy mógł się czuć komfortowo. Jest wyposażone m.in. w nowoczesne sale konferencyjne, coffee pointy i chill room oraz prywatny taras, gdzie pracownicy mogą się zrelaksować w wolnej chwili. Z myślą o młodych mamach został przygotowany również pokój matki z dzieckiem.

Krakowski oddział Sii to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się oddziałów firmy w całej Polsce. Obecnie świadczy usługi przede wszystkim dla globalnych liderów z branży bankowości, turystyki, automatyki przemysłowej czy automotive.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oddziału Sii Kraków, mieszczącego się przy ulicy Wielickiej 28.

  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków
  • Sii Kraków

 

 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?