top-image
WSTECZ

Nowa, zielona siedziba Sii Kraków – dwa razy więcej przestrzeni do rozwoju

Małopolski oddział Sii ma co najmniej dwa powody do radości. W zakończonym właśnie roku obrotowym, Sii Kraków nie tylko przekroczyło liczbę 500 pracowników, ale także zmieniło siedzibę na prestiżowe miejsce w Tischnera Office, najbardziej zielonym biurowcu w mieście. Nowa lokalizacja, licząca ponad 4000 mkw. powierzchni, pozwoli firmie podwoić liczbę stanowisk pracy – w kolejnym roku krakowski zespół ma powiększyć się o kolejne 200 osób.

Po niecałych trzech latach spędzonych w budynku przy ulicy Wielickiej, krakowski oddział lidera usług IT i inżynierii przeniósł się do nowej lokalizacji w Tischnera Office – jednego z najnowocześniejszych biurowców w Krakowie.

 W nowej lokalizacji na pracowników czeka ponad 4000 mkw. powierzchni biurowej, w tym ogromna, licząca aż 290 mkw. kuchnia z przestrzenią jadalnianą, przystosowaną do organizacji meet-upów, coffee point, chillout room wyposażony w fotele do masażu i huśtawki oraz 20 salek konferencyjno-szkoleniowych, tematycznie nawiązujących do ciekawych miejsc w Krakowie. W związku z tym, że planujemy dalszy rozwój, podwoiliśmy liczbę stanowisk pracy, przygotowaliśmy też ogólnodostępne stanowiska do pracy na stojąco – mówi Ewa Baraniak, Office Manager krakowskiego biura Sii Polska.

Nowa siedziba przy ulicy Tischnera 8 jest już piątą lokalizacją Sii Kraków. Założony w 2011 roku oddział bardzo dynamicznie się rozwija, realizując projekty dla ponad 20 klientów z wielu sektorów, takich jak motoryzacja, bankowość, sektor publiczny, telekomunikacja, turystyka czy branża hazardowa.

– Obecnie Sii Kraków to już ponad 500 pracowników, a jeżeli zewnętrzne czynniki nam nie przeszkodzą, w kolejnym roku obrotowym planujemy powiększyć nasz zespół o kolejnych 200. Jesteśmy dumni z tak szybkiego rozwoju naszego oddziału, w szczególności, że znacząca część nowych pracowników, których zatrudniamy w każdym miesiącu, decyduje się na pracę w Sii z polecenia swoich znajomych. Jest to najlepszy dowód na to, że jesteśmy pracodawcą godnym zaufania – mówi Szymon Dziubek, Regional Director w Sii Polska.

Sii w Krakowie to specjaliści pracujący w wielu obszarach technologicznych – developerzy Java, JavaScript, .NET i C/C++, a także eksperci w obszarze testowania, systemów wbudowanych, analizy biznesowej czy analizy danych.

Jeżeli interesuje Cię rozwój w Sii Kraków, sprawdź nasze oferty pracy!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?