top-image
WSTECZ

Nowe pasje i projekty społeczne – Sii Power People działają dalej!

W lutym Sii Polska przeprowadziła kolejne nabory wniosków do dwóch Programów CSR dla pracowników: Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers, na które rocznie przeznacza ponad 500 000 zł. Pomimo pandemii, programy są nadal niezwykle popularne – swoje inicjatywy zgłosiło łącznie ponad 53 osoby, a 30 dostało grant na realizację swoich projektów. W najbliższym czasie pracowników Sii Polska czeka wiele nowych warsztatów, obozów sportowych, eventów oraz inicjatyw wolontariackich.

Nowe projekty Sii Power Volunteers

W nadchodzącym półroczu ponownie odbędzie się ogólnopolska akcja wsparcia schronisk dla bezdomnych zwierząt PSii Patrol – to będzie już jej 3 edycja. W Poznaniu wolontariusze z Sii spotkają się znowu w stajni Stare Bojanowo na hipoterapii i pracach porządkowych, a w Gdańsku na cyklu warsztatów w ogrodzie Stowarzyszenia „Dom na Skraju”. Na wszystkie akcje wolontariusze z Sii Polska mogą zabrać swoje rodziny i zaangażować bliskich w inicjatywy społeczne. Ponadto firma wesprze lubelską Fundację Przed Czasem, dzięki czemu wcześniaki – także rodziców z Sii – otrzymają dofinansowanie do specjalistycznych badań dzieci przedwcześnie urodzonych. Firmowa załoga uda się na międzynarodowy charytatywny rajd samochodowy Złombol do Turcji.

Pasje znane i zupełnie nowe

Sii Polska nieustannie wspiera swoich sportowców w lubianych i popularnych dyscyplinach: w grupie biegowej, siatkarskiej czy piłkarskiej, a także cyklistów z Sii Cycling Team oraz nowy rowerowy team żeński. Niezwykłe sportowe emocje czekają pracowników na kursach i warsztatach w ramach Sii Sailing Team: będą regaty i kursy doszkalające. Firma będzie także w Gdańsku wspierać swoich pasjonatów surfingu, a zespół inżynierów Embedded będzie rozwijać i udoskonalać EVVĘ – projekt farmy ekologicznej opartej na sztucznej inteligencji. W ramach wsparcia projektów technologicznych, firma kontynuuje także współpracę z Inżynierem Domu. Nadal też wspiera pasjonatów fotografii.

Warsztaty, eventy i obozy

Z wydarzeń sportowo-kulturalnych na wielbicieli breakdance czeka kolejna edycja Festiwalu Show&Prove koło Piły, a po raz pierwszy w Katowicach będziemy mogli śledzić zmagania tancerzy i tancerek na egzotycznym festiwalu tańca hinduskiego.

Nowością jest powstanie grupy jeździeckiej i planowany obóz dla pasjonatów jazdy konnej. Planowane są też nowe cykle warsztatów 3 pasjonatek: warsztaty piwne w Gdańsku, ceramiczne w Warszawie i warsztaty ze stylizacji w Warszawie.

Sportowcy na start!

W tej edycji pozytywnie rozpatrzono wnioski o grant dla sportowców indywidualnych, którzy reprezentują wysoki poziom i wezmą udział w zawodach międzynarodowych w barwach Sii. Będą to: Emilia Lendzion-Barszcz w zawodach Enduro, Krzysztof Miszewski w Mistrzostwach Świata Ironman 70.3, Jarek Wanatowicz w Mistrzostwach Świata w footballu stołowym.

Chcesz pracować z ludźmi pełnymi pasji? Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do zespołu Sii Polska.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?