Sharepoint Konsultant

Lokalizacja: Warszawa

Wyzwania przed Tobą:

Do naszego wewnętrznego działu IT poszukujemy doświadczonego Konsultanta Sharepoint/Office 365. Obecnie zespół liczy 20 osób (developerzy, testerzy, product ownerzy, support). Aktualnie jesteśmy na etapie przejścia na SharePoint 2019 oraz wdrażamy SharePoint Online (Hybryda). Rozwiązania, które tworzymy są dedykowane głównie naszym pracownikom (obecnie 4100 osób), ale zdarza nam się także realizować pojedyncze projekty dla klientów zewnętrznych.

Zadania:

  • Przeprowadzanie analiz z wewnętrznymi klientami biznesowymi Sii
  • Przygotowywanie wycen pracochłonności prac projektowych
  • Projektowanie architektury technicznej aplikacji biznesowych w Office 365
  • Projektowanie architektury informacji oraz architektury funkcjonalnej systemów SharePoint
  • Wdrażanie najlepszych praktyk technicznych oraz procesowych w środowiskach SharePoint
  • Pełnienie roli eksperta w technologii SharePoint oraz Office 365
  • 50% projektów realizowanych w ramach środowiska Office 365: Modern SharePoint, PowerApps, Microsoft Flow, Microsoft Graph, Microsoft Teams, OneDrive
  • 50% projektów realizowanych z wykorzystaniem platformy Classic SharePoint do zastosowań biznesowych: SharePoint Designer Workflow, JSLink
  • Wykorzystywanie platform do zarządzania procesami biznesowymi Nintex oraz Webcon

Oczekiwane umiejętności:

  • Umiejętność budowania partnerskich relacji z klientem biznesowym
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze konsultingu SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość platform SharePoint
  • Znajomość platformy Office 365 lub Azure będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość narzędzia: SharePoint Designer
  • Znajomość narzędzi Microsoft Flow, Microsoft PowerApps będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość platform Nintex, WEBCON będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość narzędzi np. JIRA, Teams

Dlaczego warto do nas dołączyć?:

  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji

Dołącz do nas

Dodaj CV *
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
Dzielą nas tylko trzy kroki
1
Wyślij swoją aplikację.
2
Spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej.
3
Weź udział w sprawdzeniu Twoich umiejętności.
Zacznij przygodę z Sii!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Znasz kogoś, kto chciałby dołączyć do Sii?

Poleć eksperta IT

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]