Office 365 Architect

Lokalizacja: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław

Wyzwania przed Tobą:

Do zespołu konsultanów Office 365 w Sii Polska poszukujemy obecnie dodatkowych osób. Zespół zajmuje się projektami w technologiach Office 365 Collaboration: SharePoint, Teams, OneDrive, Flow, PowerApps. Nie zajmujemy się technologiami bardziej infrastrukturalnymi jak Exchange czy też Skype.

Zadania:

  • Przeprowadzanie analiz z klientami biznesowymi
  • Przygotowywanie wycen pracochłonności prac projektowych
  • Projektowanie architektury technicznej aplikacji biznesowych w Office 365
  • Nadzór techniczny nad zespołem projektowym implementującym aplikacje biznesowe w Office 365
  • Projektowanie architektury informacji oraz architektury funkcjonalnej systemów SharePoint
  • Wdrażanie najlepszych praktyk technicznych oraz procesowych w środowiskach SharePoint
  • Pełnienie roli eksperta w technologii SharePoint oraz Office 365
  • 90% projektów realizowanych w ramach środowiska Office 365: Modern SharePoint, PowerApps, Microsoft Flow, Microsoft Graph, Microsoft Teams, OneDrive
  • 10% projektów realizowanych z wykorzystaniem platformy Classic SharePoint Online, SharePoint Server do zastosowań biznesowych
  • Wykorzystywanie platform do zarządzania procesami biznesowymi Nintex oraz Webcon

Oczekiwane umiejętności:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze konsultingu SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość platformy SharePoint
  • Dobra znajomość narzędzi: SharePoint Designer, InfoPath
  • Znajomość narzędzi Microsoft Flow, Microsoft PowerApps będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość platformy Office 365, Azure lub Nintex, WEBCON będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego jest wymagana
  • Samodzielność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość narzędzi np. JIRA, Teams

Dlaczego warto do nas dołączyć?:

  • Zatrudnienie w jednym z największych zespołów SharePoint / Office 365 w Polsce
  • Udział w projektach opartych o najnowsze narzędzia platformy SharePoint, Office 365 oraz Azure - Modern SharePoint, Microsoft Flow, Microsoft PowerApps, Microsoft Teams, Nintex Online i inne
  • Możliwość całkowitej lub częściowej pracy zdalnej
  • Dostęp do wewnętrznej bazy wiedzy oraz szkoleń online - Safari Books Online oraz Pluralsight
  • Wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami.
  • Wsparcie w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Udział w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach

Dołącz do nas

Dodaj CV *
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
Dzielą nas tylko trzy kroki
1
Wyślij swoją aplikację.
2
Spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej.
3
Weź udział w sprawdzeniu Twoich umiejętności.
Zacznij przygodę z Sii!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Znasz kogoś, kto chciałby dołączyć do Sii?

Poleć eksperta IT

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]