Senior Konsultant / Architekt Office365 / SharePoint

Lokalizacja: Lublin, Warszawa

Wyzwania przed Tobą:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy weszliśmy w kolejne obszary technologiczne związane ze zbudowaniem hybrydowego rozwiązania Office 365 / SharePoint.

W związku z czym poszukujemy Senior Konsultanta / Architekta obszaru Office365 / SharePoint.

Poszukujemy osoby, która:

  • Będzie miała wizję adopcji rozwiązań Office365 / SharePoint
  • Zaproponuje kierunek rozwoju obszaru Office 365 o dodatkowe funkcjonalności z obszaru Office365, które warto wdrożyć w Sii
  • Umie spojrzeć krytycznie na obecną architekturę procesów oraz zaproponować optymalizację / zmianę koncepcji rozwoju i automatyzacji procesów biznesowych
  • Ma kompetencje doradcze, umie myśleć strategicznie i długoterminowo
  • Odnajduje się w pracy na pograniczu biznesu i technologii

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na budowę procesów usprawniających pracę ponad 4000 użytkowników i zostać częścią ponad 200 osobowego zespołu ekspertów wewnętrznego IT to jest to praca dla Ciebie!

Zadania:

  • Opracowanie koncepcji biznesowej wdrażanych rozwiązań
  • Projektowanie architektury technicznej aplikacji biznesowych w Office 365
  • Projektowanie architektury informacji oraz architektury funkcjonalnej systemów Office 365 / SharePoint
  • Wdrażanie najlepszych praktyk technicznych oraz procesowych w środowiskach Office 365 / SharePoint
  • Pełnienie roli eksperta w technologii SharePoint oraz Office 365
  • Realizacja w ramach środowiska Office 365: Modern SharePoint, PowerApps, Microsoft Flow, Microsoft Graph, Microsoft Teams, OneDrive

Oczekiwane umiejętności:

  • Umiejętność budowania partnerskich relacji z klientem biznesowym
  • Planowanie strategiczne i umiejętność budowania spójnych koncepcji biznesowo technicznych
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze konsultingu SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość platform Office 365
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft Flow, Microsoft PowerApps
  • Znajomość platformy SharePoint i Azure
  • Znajomość platform Nintex, WEBCON będzie dodatkowym atutem

Dlaczego warto do nas dołączyć?:

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju systemów wewnętrznych Sii
  • Pełnienie roli doradcy i partnera dla klienta biznesowego
  • Decyzyjność i samodzielność w wyborze proponowanych rozwiązań
  • Uczestnictwo w projektach opartych o najnowsze narzędzia platformy Office 365 oraz Azure
  • Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami Microsoft (50% projektów realizowanych w Modern SharePoint, PowerApps i Microsoft Flow)
  • Praca w 3-5 zróżnicowanych technicznie projektach rocznie
  • Dostęp do ponad 100 wewnętrznych szkoleń wideo z technologii SharePoint/Office 365
  • Dostęp do szkoleń Pluralsight oraz książek w ramach Safari Books Online
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodobają Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach

Dołącz do nas

Dodaj CV *
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
Dzielą nas tylko trzy kroki
1
Wyślij swoją aplikację.
2
Spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej.
3
Weź udział w sprawdzeniu Twoich umiejętności.
Zacznij przygodę z Sii!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Znasz kogoś, kto chciałby dołączyć do Sii?

Poleć eksperta IT

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]