Specjalista ds. wsparcia - L3

Lokalizacja: Lublin

Wyzwania przed Tobą:

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu realizującego projekty na potrzeby klienta z branży farmaceutycznej. Oprogramowanie, nad którym pracujemy, wspiera lekarzy i naukowców na całym świecie. Poszukujemy osoby, która z powodzeniem odnajdzie się w międzynarodowym i rozproszonym zespole.

Zadania:

  • Praca w ramach 3 linii wsparcia
  • Udział w procesach zarządzania incydentami, zmianą i problemami zgodnie z metodologią ITIL (problem change i release management)
  • Praca z dokumentacją techniczną
  • Administracja systemem Linux

Oczekiwane umiejętności:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na 3 linii wsparcia
  • Znajomość baz danych Oracle (PL SQL)
  • Znajomość Linux/Unix
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość narzędzi ITSM (HPSM, Service Now itp.) będzie dodatkowym atutem

Dlaczego warto do nas dołączyć?:

  • Pracuj nad wymagającymi i fascynującymi międzynarodowymi projektami prowadzonymi dla setek prestiżowych klientów z różnych obszarów i branż.
  • Rozwijaj swoją karierę dzięki wielu możliwościom oferowanym przez naszą aplikację Job Changer, która pozwala Ci zmienić projekt, obszar Twojej działalności lub lokalizację pracy.
  • Współpracuj z najlepszymi ekspertami w utalentowanych i pełnych pasji zespołach nad najbardziej zaawansowanymi, nowatorskimi technologiami.
  • Zwiększaj swoje umiejętności biorąc udział w wielu wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.
  • Pracuj w firmie z tytułem Najlepsze Miejsce Pracy zatrudniającej ponad 4 000 specjalistów, z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Skorzystaj wraz ze swoją rodziną z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, weź udział w kursach języków obcych organizowanych w naszych biurach oraz dołącz do systemu MyBenefit.
  • Zrealizuj Twoje inicjatywy i marzenia w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers.
  • Weź udział w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach.
  • Poznaj nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach.

Dołącz do nas

Dodaj CV *
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
Dzielą nas tylko trzy kroki
1
Wyślij swoją aplikację.
2
Spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej.
3
Weź udział w sprawdzeniu Twoich umiejętności.
Zacznij przygodę z Sii!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Znasz kogoś, kto chciałby dołączyć do Sii?

Poleć eksperta IT

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]