Możliwe lokalizacje
  • Katowice
  • Gliwice
  • Bielsko-Biała
  • Częstochowa
Technologie i narzędzia
  • C#
  • .NET Core
  • React
  • Cloud Services
  • JavaScript
  • HTML/CSS
  • Rest API

Do doświadczonego zespołu programistów szukamy .NET Fullstack Developera ze znajomością React oraz rozwiązań chmurowych z przynajmniej 4-letnim doświadczeniem, który będzie rozwijać oprogramowanie do automatyzacji projektowania elektronicznego (EDA), wykorzystywane m.in. do tworzenia projektów smartfonów czy systemów satelitarnych, oparte o architekturę mikroserwisową i chmurę. Projekt zakłada budowę nowego rozwiązania SaaS.

Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2.)

Twoje zadania

  • Projektowanie nowych funkcjonalności rozwiązania
  • Wparcie istniejących rozwiązań zarówno po stronie back-endu jak i front-endu
  • Projektowanie i tworzenie optymalnych rozwiązań pod kątem chmury
  • Dbanie o jakość i wydajność działania aplikacji
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem w Scrum

Dlaczego Sii

Najlepsze Miejsce Pracy od 2015

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

Dziesiątki fascynujących projektów

dla prestiżowych marek z całego świata w różnorodnych technologiach

Stabilność zatrudnienia

Kończy się Twój projekt ? Chcesz go zmienić? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Stabilność finansowa

1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Ponad 5 500 ekspertów,

od których możesz się uczyć i dzielić doświadczeniem

Stawiamy na Twój rozwój

meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

Komfortowe miejsce pracy

pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Przyjazna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

Dołącz do nas

Dane osobowe

Miejsce pracy *

Prześlij CV *

lub przeciągnij i upuść załączniki tutaj.

Dopuszczalne rozszerzenia: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Twoje dane

Dane osoby polecanej

CV osoby polecanej *

Miejsce pracy*

REGULAMIN
Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dziękujemy!

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?