Możliwa lokalizacja
  • Łódź
Technologie i narzędzia
  • .NET Core
  • C#
  • WCF
  • SQL
  • HTML

Realizacja zadań dla jednego z największych banków w Polsce w projektach z obszaru ryzyka, płatności, produktów dla Klientów, kredytów i wszelkich projektów związanych z systemem transakcyjnym banku. Poszukujemy osób z co najmniej 3-letnim doświadczeniem i chęcią rozwoju w obszarze .Net Core.

Twoje zadania

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle.
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu (w szczególności konieczność uszczegółowienia ogólnych zadań i koncepcji biznesowych).
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej oraz funkcjonalnej systemu.
  • Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych.
  • Wdrażanie działań dotyczących poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach eksportujących dane do hurtowni danych.
  • Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej, przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej.

Twoje umiejętności
  • Minimum 3-letnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET (w tym w wersji 4.5), WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, MVC.NET.
  • Znajomość JavaScript, jQuery, jQuery UI, HTML (w tym w wersji 5.0)/ CSS (w tym w wersji 3.0).
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych - znajomości wzorców projektowych oraz zasad OOP.
  • Mile widziane praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informacyjnych dla instytucji finansowych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych.
  • Wysoka samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych, w szczególności umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi.
  • Umiejętność współpracy z klientem biznesowym, wewnętrznym oraz dostawcą zewnętrznym.
  • Wysoka komunikatywność, dociekliwość i zdolność prowadzenia negocjacji.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną.

Nr oferty 210924-HFNQN

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Przetwarzanie...

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ