Możliwa lokalizacja
  • Warszawa
Twoje zadania

Zarządzanie działem  odpowiedzialnym za wytwarzanie odzieży/gadżetów i merchandising w Sii i Polonii

  • Zarządzanie działami merchandisingu i gadżetów w Sii i Polonii:
    • Sii: dostarczanie atrakcyjnej/wysokiej jakości odzieży i gadżetów pracownikom Sii (bezpłatnie podczas wydarzeń specjalnych lub onboardingu nowych pracowników – budżet HR – oraz sprzedaż bez zysku za pośrednictwem naszej platformy e-commerce)
    • Polonia: merchandising, tworzenie i sprzedaż odzieży kibicom Polonii, generowanie zysków dla Polonii, optymalizacja funkcjonowania jednostki biznesowej merchandisingu
  • Zarządzanie sprzedażą, rozwojem biznesu, marketingiem
    • Promocja i rozwój biznesu. Zwiększanie przychodów, zysków i wzrost poziomu zadowolenia klientów
    • Opracowanie strategii cenowej, która pozwoli na maksymalizację zysków i przychodów
    • Zarządzanie sprzedażą poprzez stronę internetową Polonii i intranet Sii z wykorzystaniem narzędzi e-commerce. Sprzedaż na K6 w dni meczowe oraz w barze Czarna Koszula
    • Zarządzanie działaniami marketingowymi. Opracowywanie naszej strategii marketingowej i planów marketingowych. Zarządzanie działaniami marketingowymi online, w tym kampaniami reklamowymi, promocjami, sesjami zdjęciowymi, produkcjami wideo, projektami graficznymi
    • Optymalizacja działań SEM i obsługi klienta, a także pracy analityków internetowych, content managerów, fotografów i fotoedytorów. Tworzenie treści e-commerce. Odpowiedzialność za komunikację w mediach społecznościowych dla marki Polonia, e-commerce copywriting i innego rodzaju wsparcie związane z komunikacją marki online
    • Tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego dla pracowników Sii i klientów Polonii. Dbanie o jak najatrakcyjniejszą prezentację produktów
  • Zarządzanie produktami, procesem tworzenia produktów, zakupem produktów:
    • Udział w projektowaniu kolekcji. Zarządzanie procesem projektowania/rozwoju, od briefów/pomysłów/wymagań po tworzenie produktu, zapytania ofertowe, zamówienia i sprzedaż
    • Zarządzanie relacjami z dostawcami, podpisywanie umów z najlepszymi dostawcami i negocjowanie najkorzystniejszych warunków sprzedaży
    • Definiowanie cen produktów
  • Zarządzanie logistyką
    • Planowanie dostaw, śledzenie realizacji zamówień i organizacja transportu produktów do klientów
    • Optymalizacja zarządzania magazynem. Nadzór nad inwentaryzacją
    • Tworzenie planów sprzedaży na nadchodzące sezony. Projektowanie budżetu zakupowego i planowanie dostaw
    • Tworzenie raportów (dashboard Power BI) na temat realizacji planów, zamówień, dostaw magazynowych i reklamacji oraz innych wskaźników KPI
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań w celu dalszej poprawy łańcucha dostaw
  • Zarządzanie obsługą klienta
    • Zapewnienie sprawnej obsługi klienta (e-maile, rozmowy telefoniczne) i maksymalizacja poziomu zadowolenia klientów. Rozwiązywanie zgłoszeń klientów
    • Budowanie pozytywnych relacji z pracownikami Sii i kibicami Polonii. Regularne zbieranie opinii, krytycznych uwag, ciekawych pomysłów, propozycji usprawnień
    • Budowanie i poprawa odbioru działań merchandisingowych Sii i Polonii oraz wzmacnianie świadomości marki

Zarządzanie codziennymi działaniami, finansami, administracją i aktywnością biznesową

  • Prowadzenie jednostki i zarządzanie nią. Nadzór nad wszystkimi działaniami umożliwiającymi efektywne funkcjonowanie jednostki
  • Zwiększanie przychodów i zysków, poszerzanie bazy klientów i optymalizacja cen produktów
  • Zarządzanie budżetem, finansami i płynnością finansową jednostki
  • Negocjacje z dostawcami, pozwalające korzystać z najkorzystniejszych cenowo produktów i usług oraz zmniejszyć wydatki. Kontrola kosztów. Poszukiwanie sposobów na zmniejszenie strat i obniżenie kosztów operacyjnych
  • Rejestracja danych oraz prowadzenie ewidencji statystycznej i finansowej. Prowadzenie skrupulatnej ewidencji dochodów i wydatków. Zarządzanie działaniami administracyjnymi i dokumentacją. Kontrola transakcji finansowych
  • Rozwiązywanie codziennych problemów (przewidywanie trudności i zagrożeń przed ich wystąpieniem)

Budowanie pozytywnej współpracy z innymi działami i jednostkami Sii i Polonii Warszawa

  • Wsparcie i pomoc kolegom w Sii i Polonii, w tym działowi marketingu, HR, CSR, sportowemu, finansowemu, PR, komunikacji, pracownikom baru itp.
  • Ambitny lider pełen ducha walki, dzielący z Sii wartości takie jak odwaga i transparentność, pozytywne nastawienie, poczucie odpowiedzialności, ciekawość, zaangażowanie i pasja, jakość, bezpośredniość, autentyczność itd.
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i bezproblemowe nawiązywanie relacji, budowanie zaufania i autentyczność przy pierwszym kontakcie
  • Zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania, charyzma i entuzjazm
  • Decyzyjność i precyzja w wyrażaniu własnej opinii
  • Wyjątkowe umiejętności w zakresie sprzedaży, rozwoju biznesu i obsługi klienta
  • Umiejętność zarządzania finansami i dbałość o szczegóły
  • Efektywne zarządzanie czasem i multitasking, umiejętność priorytetyzacji i oddelegowywania zadań
  • Opanowanie, umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania konfliktami oraz pracy z różnymi typami osobowości (kibicami)
  • Chęć pracy w niestandardowych godzinach, w tym w nocy i weekendy (podczas meczów na K6)
  • Gotowość do chodzenia lub stania przez dłuższy czas oraz okazjonalnego noszenia ciężkich przedmiotów w stresującym środowisku

Twoje umiejętności

Nr oferty 211015-JCFGH

Dlaczego Sii

Najlepsze Miejsce Pracy od 2015

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Setki fascynujących projektów

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy i status preferowanego partnera u wielu klientów

Projekt dopasowany do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt ? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Stabilność zatrudnienia

1 MLD PLN przychodu, brak długów, 15 lat na rynku

500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

6 500+ ekspertów

Tech Communities i eksperci, od których możesz się uczyć

Stawiamy na Twój rozwój

warsztaty, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Dołącz do nas

Dane osobowe

Miejsce pracy *

Prześlij CV *

lub przeciągnij i upuść załączniki tutaj.

Dopuszczalne rozszerzenia: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Twoje dane

Dane osoby polecanej

CV osoby polecanej *

Miejsce pracy*

REGULAMIN
Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dziękujemy!

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?