This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwe lokalizacje
  • Białystok
  • Bydgoszcz
  • Częstochowa
  • Gdańsk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Kielce
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Piła
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Szczecin
  • Toruń
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Praca zdalna
Technologie i narzędzia

Wymagane:

  • Azure
  • ETL
  • SQL
  • Python

Dodatkowe atuty:

  • Pandas
  • Alchemy
  • Azure DevOps
  • Apache Airflow

Chcesz rozwijać swoje kompetencje w technologiach chmurowych Microsoft Azure? Dołącz do naszej wyspecjalizowanej jednostki skupiającej ekspertów z dziedziny analizy i wizualizacji danych w ramach Centrum kompetencyjnego Business Intelligence. Oferujemy również rozwój i ścieżki kariery w obszarach Data Science i Big Data.

Twoje zadania

  • Projektowanie i budowa rozwiązań Data Lake
  • Budowa procesów ETL do przetwarzania danych w chmurze Azure
  • Monitorowanie rozwiązań i proponowanie ulepszeń
  • Zbieranie wymagań oraz proponowanie rozwiązań technologicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie mniej doświadczonych kolegów, dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami

Twoje umiejętności
  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego jako Data Engineer
  • Doświadczenie we wdrażanie procesów ETL
  • Biegła znajomość SQL, Spark (Python lub Scala)
  • Wysoki poziom wiedzy na temat relacyjnych baz danych
  • Zaawansowana znajomość platformy Azure, przynajmniej w zakresie Data Platform
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z systemami hurtowni danych (Azure Synapse, Snowflake)
  • Wiedza na temat narzędzi do budowy data pipeline’ów (Databricks, Spark, Apache Flink)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Nr oferty 230213-9S9JM

Possible locations
  • Bialystok
  • Bydgoszcz
  • Czestochowa
  • Gdansk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Kielce
  • Cracow
  • Lublin
  • Lodz
  • Pila
  • Poznan
  • Rzeszow
  • Szczecin
  • Torun
  • Warsaw
  • Wroclaw
  • Remote work
Technologies & tools

Must have:

  • Azure
  • ETL
  • SQL
  • Python

Nice to have:

  • Pandas
  • Alchemy

Want to develop your expertise in Microsoft Azure cloud technologies? Join our specialized unit of data analytics and visualization experts within the Business Intelligence Competency Center. We also offer development and career paths in the areas of Data Science and Big Data.

Your role

  • Designing and building Data Lake solutions
  • Building ETL processes for data processing in the Azure cloud
  • Monitoring solutions and proposing improvements
  • Gathering requirements and proposing technology solutions
  • Preparing technical documentation
  • Supporting less experienced colleagues, sharing knowledge and best practices

Your skills
  • Minimum 5 years of commercial experience as a Data Engineer
  • Experience in implementing ETL processes
  • Proficiency in SQL, Spark (Python or Scala)
  • High level of knowledge of relational databases
  • Advanced knowledge of Azure platform, at least in the Data Platform area
  • Very good knowledge of data warehouse systems (Azure Synapse, Snowflake)
  • Knowledge of tools for building data pipelines (Databricks, Spark, Apache Flink)
  • Good knowledge of English language

Job no. 230213-9S9JM

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Przetwarzanie...

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ