This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwa lokalizacja
  • Warszawa

Poszukujemy Specjalisty ds. e-commerce, który zajmie się sprzedażą gadżetów oraz rozwojem sklepów internetowych dla Sii oraz najstarszego klubu piłkarskiego w Warszawie.

Jeśli chcesz się rozwijać w sprzedaży internetowej i obsłudze klienta – sprawdź szczegóły dotyczące tego stanowiska.

Twoje zadania

  • Obsługa sklepów online dla Sii oraz klubu piłkarskiego: tworzenie opisów produktowych, aktualizacja zdjęć, dbanie o najwyższy UX
  • Obsługa klienta – odpowiedzi na zapytania, obsługa zwrotów i reklamacji
  • Kompleksowa obsługa zamówień – od kontaktu z dostawcami po wysyłki do odbiorcy końcowego
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami: wyszukiwanie dostawców i kontakt z nimi, dokonywanie zamówień, negocjowanie cen, monitorowanie faktur
  • Zarządzanie systemem do obsługi magazynu oraz systemem płatniczym; tworzenie podsumowań finansowych
  • Prowadzenie kampanii reklamowych i promocja sklepów
  • Benchmark konkurencji oraz proponowanie nowych produktów w sklepie
  • Stały monitoring ustalonych celów obrotowych i marżowych
  • Wsparcie w sprzedaży gadżetów w dniu meczowym w przypadku większych meczów (ok. 5 razy w ciągu roku)

Twoje umiejętności
  • 1 rok doświadczenia w obsłudze sklepów internetowych lub systemów typu CMS
  • Komunikatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Zaangażowanie, skrupulatność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wysoko rozwinięta umiejętność planowania oraz samoorganizacji w pracy, w tym umiejętność priorytetyzowania zadań
  • Sprawna obsługa komputera i poruszanie się w pakiecie Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość systemów e-commerce, ERP oraz programów WMS

Nr oferty 230222-WRDKI

Possible location
  • Warsaw

We are looking for an E-Commerce Specialist to handle gadget sales and online store development for Sii and the oldest soccer club in Warsaw.

If you want to grow in online sales and customer service - check out the details of this position.

Your role

  • Supporting online stores for Sii and the football club: creating product descriptions, updating images, ensuring the highest UX
  • Customer service - responding to inquiries, handling returns and complaints
  • Comprehensive order processing - from contacting suppliers to shipping to the end customer
  • Managing cooperation with suppliers: finding and contacting suppliers, making orders, negotiating prices, monitoring invoices
  • Managing the warehouse and payment system; creating financial summaries
  • Running advertising campaigns and promoting stores
  • Benchmarking competitors and proposing new products to the store
  • Constant monitoring of established turnover and margin targets
  • Supporting match day gadget sales for major matches (approximately 5 times per year)

Your skills
  • 1 year experience in operating online stores or CMS type systems
  • Communication skills and highly developed negotiation skills
  • Commitment, meticulousness and independence in performing assigned duties
  • Highly developed planning and self-organization skills at work, including the ability to prioritize tasks
  • Proficient computer skills and movement in the Office suite, with particular emphasis on Excel
  • Knowledge of English at a communicative level
  • Knowledge of e-commerce systems, ERP and WMS programs is welcome

Job no. 230222-WRDKI

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Przetwarzanie...

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ