This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwa lokalizacja
  • Łódź

Łódzki oddział Sii od początku 2012 roku bardzo szybko się rozwija i zatrudnia już blisko 600 niesamowitych osób. Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. rekrutacji, który będzie wspierać dalszy rozwój Sii w Łodzi. Jeśli relacje z kandydatami są dla Ciebie równie ważne, co relacje z biznesem, a IT oraz inżynieria są dla Ciebie interesujące, to stanowisko właśnie dla Ciebie.

Dołączając do nas, otrzymasz profesjonalne wdrożenie przygotowujące do roli Rekrutera, wsparcie, ekspercką wiedzę, know-how dotyczący procesów rekrutacyjnych i branży IT, a także dostęp do najnowocześniejszych narzędzi rekrutacyjnych.

Twoje zadania

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT i inżynierii
  • Aktywne poszukiwania kandydatów, weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbałość o Candidate Experience
  • Współpraca i wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi oraz realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji
  • Podejmowanie inicjatywy i poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Wsparcie działań z obszaru Employer Branding

Twoje umiejętności
  • Minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz duża samodzielność w działaniu
  • Sprzedażowe podejście do rekrutacji oraz umiejętność utrzymania partnerskich relacji z kandydatem i klientem wewnętrznym
  • Zaradność, kreatywność, zapał do poszukiwania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Nastawienie na realizację celów, dobra organizacja czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nr oferty 230314-DEPXN

Possible location
  • Lodz

The Lodz branch of Sii has been growing rapidly since the beginning of 2012 and already employs nearly 600 amazing people. We are currently looking for a Recruitment Specialist to support the further development of Sii in Lodz. If candidate relations are as important to you as business relations, and IT and engineering are of interest to you, this is the position for you.

Joining us, you will receive a professional induction preparing you for the role of Recruiter, support, expert knowledge, know-how regarding recruitment processes and the IT industry, as well as access to state-of-the-art recruitment tools.

Your role

  • Conduct recruitment processes for specialized positions in the IT and engineering industries
  • Proactively searching for candidates, verifying and selecting submitted applications
  • Building and maintaining positive relations with candidates, taking care of Candidate Experience
  • Cooperation and support of internal clients in the implementation of recruitment processes
  • Participation in the development of internal tools and implementation of ongoing activities to improve recruitment efficiency
  • Taking the initiative and searching for new sources of candidate acquisition
  • Supporting activities in the area of Employer Branding

Your skills
  • A minimum of one year of experience in conducting recruitment projects independently
  • Ease of networking and a high degree of independence in operations
  • A sales-oriented approach to recruitment and the ability to maintain partner relationships with candidates and internal clients
  • Resourcefulness, creativity, enthusiasm for finding new solutions and alternative sources of candidate acquisition
  • Goal-oriented attitude, good organization of working time
  • Very good knowledge of the English language

Job no. 230314-DEPXN

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Przetwarzanie...

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ