This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwa lokalizacja
  • Katowice
Technologie i narzędzia
  • Microsoft Office

Obecnie w Sii poszukujemy energicznej, pozytywnie nastawionej i dobrze zorganizowanej osoby, która wesprze funkcjonowanie naszych biur w Katowicach, Gliwicach i Częstochowie. To ważna przestrzeń, nie tylko dla naszych pracowników, ale także dla naszych gości.

Dołącz do zespołu dbającego o jak najlepsze funkcjonowanie biur Sii. Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze office managementu, lubisz poznawać nowych ludzi i szybko zauważasz obszary do poprawy we wspólnej przestrzeni, aplikuj i dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biur w Katowicach, Gliwicach i Częstochowie
  • Kontakt z dostawcami, firmami sprzątającymi, zarządcą budynku
  • Pomoc w organizacji spotkań biznesowych czy szkoleniowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg korespondencji, paczek, kluczy czy kart dostępu
  • Zamówienia artykułów spożywczych czy biurowych
  • Organizacja nowych stanowisk dla pracowników
  • Wsparcie wszystkich pracowników w codziennych problemach

Twoje umiejętności
  • Minimum pół roku doświadczenia w obszarze office managementu
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel, Power Point, Word
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i miła prezencja
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Nr oferty 230330-HATUB

Possible location
  • Katowice
Technologies & tools

At Sii, we are currently looking for an energetic, positive and well-organized person to support the operation of our offices in Katowice, Gliwice and Czestochowa. This is an important space, not only for our employees, but also for our guests.

Join the team taking care of the best functioning of Sii offices. If you have experience in the area of office management, enjoy meeting new people and are quick to notice areas for improvement in the shared space, apply and join us!

Your role

  • Taking care of the smooth operation of the offices in Katowice, Gliwice and Częstochowa
  • Contact with suppliers, cleaning companies, building manager
  • Assisting in the organization of business or training meetings
  • Taking care of the proper circulation of correspondence, packages, keys or access cards
  • Ordering groceries or office supplies
  • Organizing new positions for employees
  • Supporting all employees in daily problems

Your skills
  • A minimum of six months of experience in the area of office management
  • Good knowledge of Microsoft Office, in particular Excel, Power Point, Word
  • Knowledge of English at a good level
  • Communication skills, high personal culture and pleasant appearance
  • Ease in establishing contacts with people
  • Independence and good organization of work

Job no. 230330-HATUB

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Przetwarzanie...

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ