This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwa lokalizacja
  • Kraków
Technologie i narzędzia

Wymagane:

  • Java
  • Selenium
  • REST Assured
  • Jenkins
  • Bitbucket
  • Databases

Dodatkowe atuty:

  • JUnit

Dołącz do nas jako Senior Java Test Developer i weź udział w nowym projekcie, który będziemy realizować dla banku inwestycyjnego z USA.

Poszukujemy osoby, która będzie prowadzić od strony technicznej, pokieruje rozwojem testów automatycznych (UI i API – Selenium i REST Assured) oraz będzie potencjalnym wsparciem dla pozostałych członków zespołu – około 4-5 osób.

Aplikacje, nad którymi będziesz pracować, mają służyć do tworzenia i zarządzania pożyczkami i zwrotami pożyczek, handlem i zabezpieczeniami tych transakcji. Korzystamy z dwóch zintegrowanych aplikacji – jedna służy do tworzenia pożyczek, a druga do zarządzania nimi.

Twoje zadania

  • Dbanie o architekturę testów automatycznych
  • Wprowadzanie usprawnień do procesu testowego
  • Automatyzacja testów UI oraz API
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz innymi osobami zaangażowanymi w projekt
  • Przeprowadzanie inspekcji kodu
  • Analizowanie wyników testów
  • Tworzenie nowych oraz utrzymywanie wcześniej napisanych skryptów testowych

Twoje umiejętności
  • Doświadczenie w automatyzacji testów UI w Java/ Selenium oraz API w Java/ REST Assured
  • Znajomość CI/CD (Jenkins)
  • Wiedza na temat relacyjnych baz danych
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Nr oferty 230605-Y4TZT

Possible location
  • Cracow
Technologies & tools

Must have:

  • Java
  • Selenium
  • Jenkins
  • Bitbucket
  • Databases

Nice to have:

  • JUnit

Join us as a Senior Java Test Developer and take part in a new project we will be implementing for a US-based investment bank.

We are looking for a person who will lead on the technical side, direct the development of automated tests (UI and API - Selenium and REST Assured) and be a potential support for the rest of the team - about 4-5 people.

The applications you will work on are to create and manage loans and loan refunds, trading and security for these transactions. We use two integrated applications - one to create loans and the other to manage them.

Your role

  • Taking care of the architecture of automated testing
  • Making improvements to the testing process
  • Automation of UI and API tests
  • Collaborating with other team members and others involved in the project
  • Performing code inspections
  • Analyzing test results
  • Creating new and maintaining previously written test scripts

Your skills
  • Experience in Java/ Selenium UI test automation and Java/ REST Assured APIs
  • Knowledge of CI/CD (Jenkins)
  • Knowledge of relational databases
  • Ability to collaborate in a team environment
  • English at a communicative level

Job no. 230605-Y4TZT

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?