This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwa lokalizacja
  • Rzeszów

Do naszego rzeszowskiego oddziału, liczącego obecnie ponad 200 osób, poszukujemy energicznych i pozytywnie nastawionych osób na stanowisko Asystent ds. Office Managementu. Zatrudniona osoba dołączy do zespołu dbającego o jak najlepsze funkcjonowanie biura Sii. Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a Twój język angielski pozwala Ci na swobodną komunikację – dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Przyjmowanie i opieka nad gośćmi biura
  • Rejestrowanie oraz zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą (poczta, kurier)
  • Pomoc w organizacji i obsłudze spotkań w biurze, w tym przygotowywanie sal konferencyjnych
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientem oraz pracownikami
  • Nadzorowanie prac konserwatorskich i porządkowych w biurze
  • Organizowanie nowych stanowisk pracy oraz dbanie o ich dostępność w pokojach projektowych
  • Zamawianie materiałów biurowych, artykułów spożywczych, owoców, artykułów chemicznych, artykułów sezonowych
  • Odpowiedzialność za kontakt z ochroną, administracją i recepcją budynku biura
  • Przygotowywanie zestawień i analiz potrzebnych do kontrolowania wydatków na biuro

Twoje umiejętności
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (8h dziennie, od poniedziałku do piątku)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, systematyczność i wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu pozytywnych relacji

Nr oferty 230605-5H002

Possible location
  • Rzeszow

We are looking for energetic and positive people for the position of Office Management Assistant to our Rzeszow branch, which currently has over 200 employees. The hired person will join the team taking care of the best functioning of the Sii office. If you have experience on a similar position, and your English allows you to communicate freely - join us!

Your role

  • Receiving and taking care of office visitors
  • Recording and managing incoming and outgoing correspondence (mail, courier)
  • Assisting in organizing and handling meetings in the office, including preparing conference rooms
  • Creating a positive image of the company in contacts with clients and employees
  • Overseeing maintenance and cleaning work in the office
  • Organizing new workstations and ensuring their availability in project rooms
  • Ordering office supplies, groceries, fruits, chemicals, seasonal items
  • Responsibility for liaison with security, administration and reception of the office building
  • Preparing statements and analysis needed to control office expenses

Your skills
  • Higher education or in the course of study
  • Availability for full-time work (8h a day, Monday through Friday)
  • Good knowledge of English
  • Good knowledge of MS Office
  • Accuracy, regularity and high personal culture
  • Very good work organization and highly developed communication skills
  • Ease in establishing contacts and maintaining positive relationships

Job no. 230605-5H002

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Przetwarzanie...

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ