Możliwa lokalizacja
    Twoje zadania

    • Dobra znajomość podstaw Javy
    • Znajomość kilku z wybranych technologii: REST, Spring, Struts 2/Spring MVC, Hibernate/JPA, SQL, Maven2
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z programowaniem w języku Java
    • Wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne)
    • Znajomość systemów kontroli wersji (np. SVN, GIT)
    • Mile widziana znajomość zagadnień metodyk zwinnych (Scrum)
    • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
    • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole

    Dlaczego Sii

    Najlepsze Miejsce Pracy od 2015

    to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

    Dziesiątki fascynujących projektów

    dla prestiżowych marek z całego świata w różnorodnych technologiach

    Stabilność zatrudnienia

    Kończy się Twój projekt ? Chcesz go zmienić? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

    Stabilność finansowa

    1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

    500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

    taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

    Ponad 5 000 ekspertów,

    od których możesz się uczyć i dzielić doświadczeniem

    Stawiamy na Twój rozwój

    meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

    Komfortowe miejsce pracy

    pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

    Przyjazna kadra menadżerska

    szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

    Autentyczne wartości

    to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

    Fantastyczna atmosfera

    tworzona przez wszystkich Sii Power People

    Bogaty pakiet benefitów

    prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

    Dołącz do nas

    Dane osobowe

    Miejsce pracy *

    Prześlij CV *

    lub przeciągnij i upuść załączniki tutaj.

    Dopuszczalne rozszerzenia: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

    Twoja wiadomość została wysłana.

    Dziękujemy!

    Dowiedz się więcej o Sii

    Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

    Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

    Przetwarzanie...

    Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

    Opowiedz im o pracy w Sii

    Twoje dane

    Dane osoby polecanej

    CV osoby polecanej *

    Miejsce pracy*

    REGULAMIN
    Poleć znajomego do Sii
    Jeśli go zatrudnimy
    Zgarniesz nawet 8 000 PLN

    Dziękujemy!

    ZATWIERDŹ

    This content is available only in one language version.
    You will be redirected to home page.

    Are you sure you want to leave this page?

    Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
    Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

    Möchten Sie fortsetzen?