Najlepsze miejsce pracy
2018

Great Place To Work Europe Great Place To Work
Daniel, scrum master

.NET Team Leader (Azure/AWS cloud system)

Lokalizacja: Katowice

Wyzwania przed Tobą:

.NET Team Leader będzie odpowiedzialny za pracę zespołu Inżynierów, dbających o sprawne funkcjonowanie oraz dalszy rozwój aplikacji chmurowej działającej w rozbudowanym, skalowalnym i rozproszonym systemie.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:
•    Koordynacja zadań międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie aplikacji (3 linia wsparcia)
•    Efektywna praca i komunikacja z rozproszonymi zespołami (Hong Kong / Niemcy)
•    Wsparcie międzynarodowych zespołów w rozwiązywaniu problemów
•    Tworzenie automatycznych narzędzi, zwiększających efektywność procesu przepływu danych oraz informacji w zespole
•    Raportowanie statusów do bezpośredniego przełożonego
•    Dzielenie się wiedzą z zespołem oraz projektowanie i przeprowadzanie szkoleń technicznych dla członków zespołu

Oczekiwane umiejętności:

•    Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Web z wykorzystaniem C# / .NET / ASP.NET MVC
•    Doświadczenie w pracy jako lider zespołu
•    Znajomość oraz umiejętność pracy z bazami danych
•    Znajomość RestFull WebServices, GIT, JAVA (podstawy)
•    Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
•    Dobra znajomość języka angielskiego
•    Mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CRM

Korzyści dla Ciebie:

•    Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą od kilku lat otrzymujemy tytuł „Great Place to Work in Poland”
•    Praca przy innowacyjnych projektach „from scratch” w międzynarodowym środowisku
•    Atrakcyjne warunki pracy, zatrudnienie w UoP lub B2B
•    Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia oraz kursy językowe
•    Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet benefitów (m.in. Medicover, Multisport)
•    Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery w kierunkach technicznych i menedżerskich
•    Jasny system oceny i feedback’u
•    Możliwość zmiany projektu i tym samym zdobywania cennego doświadczenia w różnych branżach oraz technologiach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Poleć eksperta IT

Twój znajomy sprawdzi się w tej pracy? Poleć go i zgarnij bonus!

Dodaj CV *
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

podziel się ze znajomymi

captcha