This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwe lokalizacje
  • Białystok
  • Bydgoszcz
  • Kraków
  • Częstochowa
  • Gdańsk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Łódź
  • Lublin
  • Piła
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Szczecin
  • Toruń
  • Warszawa
  • Wrocław

Dołącz do naszego Centrum Kompetencyjnego Business Services i weź udział w kluczowych projektach dla międzynarodowych organizacji - liderów w swoich branżach! Otrzymasz szansę rozwoju w obszarze szeroko pojętego marketingu i będziesz pracować w oparciu o metodyki zwinne, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii.

Zadbamy o ciągłość Twojego zatrudnienia, jednocześnie dając Ci możliwość zmiany projektu lub zespołu projektowego w dowolnym momencie. Zaoferujemy Ci również udział w organizowanych regularnie, wewnętrznych szkoleniach i warsztatach specjalistycznych.

Twoje zadania

  • Zharmonizowanie kluczowych celów w trzech obszarach (marka, doświadczenie klienta, wnioski Klientów) w obszarach ludzie, procesy, platformy i wydajność
  • Nadzorowanie zarządzania różnymi zespołami, zapewniając zaangażowanie kluczowych decydentów
  • Kierowanie priorytetyzacją i realizacją wymagań w głównych obszarach działalności
  • Prowadzenie Komitetu Sterującego i informowanie o budżecie, priorytetach, realizacji korzyści, zagrożeniach i problemach
  • Przeprowadzanie cotygodniowych spotkań zarządczych, aby upewnić się, że interesariusze są na dobrej drodze do wdrożenia zaplanowanych procesów
  • Zgłaszanie przeszkód do Product Ownera w celu ich rozwiązania
  • Uczestniczenie w spotkaniach typu standup w celu omówienia i przeglądu priorytetów
  • Współpraca z zespołem scrumowym w celu uzgodnienia priorytetów, zależności, problemów, zagrożeń oraz planów ich łagodzenia, w tym eskalacji
  • Koordynowanie z zespołem spotkań Komitetu Sterującego
  • Prowadzenie całościowego planowania, od inkubacji do wdrożenia i pomiaru, ustalanie harmonogramów, egzekwowanie odpowiedzialności oraz prezentowanie wyników wdrożenia
  • Współpraca z Change Managerami w celu zapewnienia zgodności projektów oraz efektywnej komunikacji w całej organizacji

Twoje umiejętności
  • Min 4 lata doświadczenia w zarządzaniu programami i projektami, w tym zarządzaniu treściami marketingowymi, ich produkcją oraz wdrożeniem na różnych rynkach
  • Wyjątkowe umiejętności w zakresie zarządzania programami
  • Bogata wiedza z zakresu marketingu, zwłaszcza w obszarze tworzenia treści oraz związanych z tym procesów
  • Dogłębna znajomość funkcjonalności produkcji, tworzenia, dostarczania i analizy treści marketingowych
  • Biegłość w analizie danych, w tym doświadczenie w pracy z technologią, współpracy z zespołami technicznymi, analityce danych, systemami oraz różnymi strumieniami projektowymi
  • Całościowe spojrzenie na proces tworzenia treści, od pomysłu do dostarczenia, z zapewnieniem zgodności z jednolitym celem.
  • Silne umiejętności w zakresie zarządzania, zdolność do synchronizacji celów w różnych organizacjach na poziomie wiceprezesów
  • Doświadczenie w cyfrowej transformacji oraz tworzeniu planów działania z naciskiem na zależności i korzyści
  • Wcześniejsza praca z zespołami scrumowymi w celu zarządzania zależnościami, ryzykiem oraz planami łagodzenia problemów
  • Dobra znajomość procesów i najlepszych praktyk związanych z łańcuchem dostaw treści
  • Zaznajomienie z narzędziami i metodykami zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nr oferty 240924-C9VJB

Possible locations
  • Bialystok
  • Bydgoszcz
  • Cracow
  • Czestochowa
  • Gdansk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Lodz
  • Lublin
  • Pila
  • Poznan
  • Rzeszow
  • Szczecin
  • Torun
  • Warsaw
  • Wroclaw

Join our Business Services Competence Center and take part in key projects for international organizations - leaders in their industries! You will get a chance to develop in the area of broad marketing and will work based on agile methodologies, using modern tools and technologies.

We will take care of the continuity of your employment, while giving you the opportunity to change projects or project teams at any time. We will also offer you to participate in regularly organized, in-house training and specialized workshops.

Your role

  • Align key objectives across three areas (brand, customer experience, customer requests) in the areas of people, processes, platforms and performance
  • Oversee the management of various teams, ensuring the involvement of key decision makers
  • Drive prioritization and execution of requirements in key business areas
  • Lead the Steering Committee and communicate budget, priorities, benefit realization, risks and issues
  • Conduct weekly management meetings to ensure stakeholders are on track to implement planned processes
  • Reporting obstacles to the Product Owner for resolution
  • Participate in standup meetings to discuss and review priorities
  • Work with the scrum team to agree on priorities, dependencies, issues, risks and mitigation plans, including escalation
  • Coordinate with the team on Steering Committee meetings
  • Lead overall planning, from incubation to implementation and measurement, setting schedules, enforcing accountability and presenting implementation results
  • Work with Change Managers to ensure project alignment and effective communication across the organization

Your skills

  • Min 4 years of experience in program and project management, including marketing content management, production and implementation in various markets
  • Exceptional program management skills
  • Extensive knowledge of marketing, especially in the area of content creation and related processes
  • In-depth functional knowledge of marketing content production, creation, delivery and analysis
  • Proficiency in data analysis, including experience working with technology, collaborating with technical teams, data analytics, systems and various project streams
  • A holistic view of the content creation process, from idea to delivery, ensuring alignment with a unified goal.
  • Strong management skills, with the ability to synchronize goals across organizations at the VP level
  • Experience in digital transformation and roadmap development with a focus on dependencies and benefits
  • Previous experience working with scrum teams to manage dependencies, risks and mitigation plans
  • Strong knowledge of content supply chain processes and best practices
  • Familiarity with project management tools and methodologies
  • Very good knowledge of the English language

Job no. 240924-C9VJB

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?