Możliwa lokalizacja
    Twoje zadania

    • Minimum rok doświadczenia w zakresie programowania i uruchamiania robotów, w szczególności linii automatycznego zgrzewania karoserii
    • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w j. angielskim/j. niemieckim
    • Doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu przynajmniej jednego z robotów: KUKA KR C4/ Fanuc/ ABB
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym
    • Gotowość do pracy na całym świecie - 70% czasu w skali roku
    • Certyfikat bądź praktyczna znajomość standardu VASS

    Mile widziane:

    • Certyfikaty z robotów KUKA, FANUC lub ABB
    • Doświadczenie z innymi typami robotów
    • Wiedza i doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu systemów PLC (Siemens, Rockwell, Bosch)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

    Nr oferty 181017-FLVXB

    Dlaczego Sii

    Great Place to Work

    to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

    Więcej

    Setki fascynujących projektów

    prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

    Więcej

    Projekty dopasowane do Ciebie

    Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

    Więcej

    Dzielimy się zyskiem z pracownikami

    w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

    Więcej

    1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

    taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

    Więcej

    7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

    Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

    Więcej

    Stabilność zatrudnienia

    2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

    Więcej

    Wyjątkowe, komfortowe biura

    idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

    Więcej

    Otwarta i dostępna kadra menadżerska

    szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

    Więcej

    Autentyczne wartości

    to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

    Więcej

    Fantastyczna atmosfera

    tworzona przez wszystkich Sii Power People

    Więcej

    Bogaty pakiet benefitów

    prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

    Zobacz więcej Pokaż mniej

    Dołącz do nas

    Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

    Twoja wiadomość została wysłana

    Dziękujemy!

    Dowiedz się więcej o Sii

    Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

    Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

    Błąd przesyłania pliku

    Żaden plik nie został przesłany

    Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

    Nieprawidłowy format pliku

    Pusty plik

    Przetwarzanie...

    Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

    Opowiedz im o pracy w Sii

    Poleć znajomego do Sii
    Jeśli go zatrudnimy
    Zgarniesz nawet 8 000 PLN

    Dane osoby polecanej

    Twoje dane

    Regulamin

    Dziękujemy!

    Pusty plik

    Przetwarzanie...

    Poleć znajomego Dołącz do Sii

    ZATWIERDŹ