Konstruktor Mechanik z j. niemieckim

Lokalizacja: Gdańsk

Wyzwania przed Tobą:

CC Engineering zajmuje się szeroką pojętą inżynierią przemysłową. Największe kompetencje zgromadziliśmy w branży automotive, gdzie dostarczamy kompleksowe usługi - od projektowania mechaniki, instalacji elektrycznych, pneumatyki, programowania sterowników PLC i robotów, przez montaż i uruchomienie u klienta. Dodatkowo posiadamy własną halę montażową do budowy kompletnych linii produkcyjnych. Projekty są realizowane na całym świecie, a nasi inżynierowie pracują w międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie konstrukcji mechanicznych, rozwiązań technicznych spełniających wymagania procesu produkcyjnego, bezpieczeństwa i jakości
  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej wg norm oraz wytycznych klienta, tworzenie list części i rysunków złożeniowych
  • Wykonywanie koniecznych obliczeń i analiz tolerancji, wytrzymałościowych itp.
  • Opracowanie koncepcji rozwiązań konstrukcyjnych maszyn roboczych automatycznych, pół automatycznych i ręcznych  na podstawie specyfikacji klienta
  • Przygotowywanie wyceny oraz kontrolowanie kosztów realizacji powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność za harmonogram projektów

Oczekiwane umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Wyksztalcenie wyższe, preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn
  • Minimum 5 lat doświadczenia jako konstruktor,  w tym doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość obsługi SolidWorks, dodatkowym atutem będzie znajomość NX10
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w powierzonych zadaniach

Dlaczego warto do nas dołączyć?:

  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodobają Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach

Dołącz do nas

Dodaj CV *
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Znasz kogoś, kto chciałby dołączyć do Sii?

Poleć eksperta IT

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]