top-image
  WSTECZ

  Passion Drives Power People – blisko 60 zgłoszeń do programu!

  We wrześniu odbył się pierwszy nabór do nowo otwartego Programu Sponsoringu Pasji. Ogólnopolska kampania Passion Drives Power People rozgrzała emocje i wyobraźnię. Do pierwszej edycji nasi pracownicy i współpracownicy nadesłali blisko 60 zgłoszeń. Teraz aplikacje przechodzą weryfikację – uczestników Programu ogłosimy na początku listopada.

  Jedną z wartości Sii jest pasja – pasja do IT i technologii, ale także pasja życia. Dlatego cenimy ludzi, którzy realizują się poprzez wytrwały rozwój swoich hobby, takich też mocno do siebie przyciąga Sii jako pracodawca i chce ich wspierać. Prywatne pasje pracownicy realizują ze wsparciem Sii juź od jakiegoś czasu – można ich poznać tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=yaDk0p0hs90&t. Niektórzy z naszych inżynierów wrócili już ze swoich wypraw i planują kolejne. Pora na nowe wyzwania innych pracowników!

  Podobnie jak inżynierowie realizują się w szerokim spectrum technologii w Sii, tak też ich pasje są bardzo różnorodne. W aplikacjach, Sii Power People przesłali ciekawe opisy swoich dokonań i planów z dziedziny sportu, w tym sportów ekstremalnych: biegów ekstremalnych i długodystansowych, wyścigów samochodowych i motocyklowych, jazdy konnej, strzelectwa czy sportów walki… Są też ciekawe zgłoszenia z dziedziny programowania, robotyki i konstruowania.

  Najwięcej zgłoszeń – 17 – spłynęło z Warszawy. Inne oddziały nie pozostają w tyle: z najmłodszego i najmniejszego (145 osób) – katowickiego oddziału mamy 3 aplikacje. W pierwszej edycji wpłynęło także blisko 15 aplikacji zespołowych. I tu mamy różnorodne pasje: są tu i zespoły muzyczne, i gry komputerowe, i sporty drużynowe.

  Dziękujemy Sii Power People za wszystkie zgłoszenia. Cieszymy się, że wytrwale realizujecie swoje pasje i chcecie je rozwijać – to powód do dumy dla Sii! Tymczasem ruszamy z wyborem sponsorowanych projektów – weryfikacja będzie bardzo ciekawa i inspirująca. Ogłoszenie uczestników Programu już na początku listopada!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?