top-image
WSTECZ

Pierwsze akredytowane szkolenia PRINCE2 Foundation zrealizowane przez Praktykę Szkoleniową Sii!

Niedawno do mapy kompetencji Sii dołączyła Praktyka Szkoleniowa, a już w grudniu i styczniu w Warszawie i Gdańsku zostały zrealizowane pierwsze akredytowane szkolenia PRINCE2 Foundation wraz z egzaminami.

W szkoleniu udział wzięli Pracownicy oraz Klienci firmy Sii. Uczestnicy zapoznali się z zagadnieniami związanymi z zarządzaniem projektem oraz zdobyli wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w projektach zarządzanych zgodnie z metodyką PRINCE2. Szkolenie, które zakończyło się egzaminem PRINCE2 Foundation, przeprowadził akredytowany Trener Sii Rafał Kwatek.

Bardzo cieszą nas pozytywne opinie uczestników po szkoleniu:

„Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Bardzo wysoko oceniam zawartość merytoryczną, prowadzącego i organizację szkolenia”. – Przemysław Grzanka, Practice Manager

„Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem prowadzącego. Bogate w przykłady i zrozumiale wyjaśnione zagadnienie, z dużą ilością materiału i ćwiczeń”. – Sara Siedlecka, Koordynator Projektu

Praktyka Szkoleniowa Sii dostarcza Klientom najnowszą i sprawdzoną wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą skutecznie zarządzać informatyką, w celu uzyskania optymalnej efektywności działania IT i lepszego dopasowania IT do biznesu. W naszej ofercie dostępne są zarówno akredytowane, jak i autorskie szkolenia z następujących obszarów tematycznych:

Zarządzanie usługami IT (ITIL, LEAN IT)

Zarządzanie projektami (PRINCE2)

HR i umiejętności miękkie.

Zachęcamy do poznania całej naszej oferty i wzięcia udziału w szkoleniach!

Kontakt do Praktyki Szkoleniowej Sii:
szkolenia-sii@pl.sii.eu

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?