top-image
WSTECZ

Ponad 2 500 rekomendacji rocznie – pracownicy Sii Polska chętnie korzystają z programu poleceń

Program „Poleć Znajomego do Sii” coraz bardziej zyskuje na popularności. Do zespołu rekrutacji Sii rocznie spływa ponad 2 500 rekomendacji. Tylko w 2019 roku dzięki poleceniom dołączyło do firmy blisko 500 specjalistów 

Od startu programu „Poleć Znajomego do Sii” minęło już 10 lat. Obecnie ok. 35% nowo zatrudnionych pochodzi właśnie z systemu poleceń, który generuje największą ilość zatrudnień w firmie. Zwewnętrznej ankiety przeprowadzonej wśród pracowników polecających znajomych do Sii wynika, że motywacje do rekomendowania  różne  to m.in. przekonanie, że Sii to dobry pracodawca, świetna atmosfera czy chęć pomocy w znalezieniu lepszej pracy innym. 

– Program poleceń to nie tylko plusy związane z bonusami finansowymi. Przede wszystkim to możliwość budowania społeczności Power People w oparciu o swoich znajomych. Połączenie fantastycznej atmosfery i ludzi, z którymi chce się przebywać na co dzień, jest bardzo budując– mówi Maciek Szałapski, Junior Delivery Manager w Sii Polska. 

Osoby, które kiedyś zostały polecone do pracy w Sii, rekomendują swoich znajomych, którzy swoimi umiejętnościami zasilają zespoły projektowe. 

– Byłem już w roli poleconego i polecającegoz Sii związany jestem już od niemal 7 lat. Pamiętam dzień, w którym w luźnej rozmowie z kolegą, który pracował już wtedy w Sii, wspomniałem, że chciałbym zmienić pracę. Wtedy po raz pierwszy usłyszałem o programie, który umożliwia rekomendowanie kandydatów do pracy. Po paru dniach zostałem zaproszony na rozmo rekrutacyjnąna której okazało się, że mam wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby dołączyć do zespołu. Rozpocząłem nową przygodę zawodową w Sii. Po tych kilku latach stwierdzam, że to miejsce, w którym mogę zarówno pracować, jak i realizować swoje pasje. Zawsze mogę liczyć na wsparcie współpracowników. Czuję się tutaj jak w drugim domu – mówi Dawid Kiliński, Lider zespołu. 

Dzięki programowi „Poleć Znajomego do Sii” firma może dotrzeć również do osób, które nie szukają aktywnie pracy. Zadowoleni i usatysfakcjonowani pracownicy są najbardziej wiarygodnymi ambasadorami Sii 

Do pracy w Sii mogą również rekomendować specjalistów osoby niezwiązane z firmą. Polecać znajomych można zarówno na stanowiska techniczne, jak i back office’owe do działów: Sprzedaży, Rekrutacji, HR, Administracji, Marketingu czy Księgowości. Za zatrudnienie polecający może otrzymać bonus do 4 000 zł, a w przypadku pilnych potrzeb rekrutacyjnych nawet do 8 000 zł. Znajomych można polecać na konkretne stanowisko, jak i bez określania roli. 

Znasz kogoś, kto szuka nowych wyzwań i ciekawych projektów? Dowiedz się więcej o programie „Poleć Znajomego do Sii” tutaj. 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?