top-image
WSTECZ

Ponad 500 osób w Sii Gdańsk

Sii prowadzi obecnie mocną ekspansję zagraniczną, co znacząco wpływa na rosnące potrzeby rekrutacyjne. Realizuje z nowoczesnego biura w Olivia Business Center szereg nowych międzynarodowych projektów, do których potrzebuje zarówno inżynierów o popularnych profilach, jak i specjalistów niszowych. Firma aktualnie poszukuje developerów .net, Java, embedded, C++, PHP, Python oraz specjalistów od testów manualnych i automatycznych. Wśród niszowych specjalności są między innymi developerzy Magento, T-24, Umbraco, Configuration Managers oraz inżynierowie testów ze znajomością Java+Embedded.

Rozwój Sii w Gdańsku to dla mnie ogromny powód do radości i satysfakcji – mówi Michael Desmurs, Dyrektor Sii Gdańsk. – Jeszcze niedawno cały zespół Sii w Polsce liczył 500 osób (w 2010 roku), dziś oddział na Pomorzu przekroczył tę liczbę. Ma to związek z rozwojem usług oferowanych partnerom zagranicznym, realizowanych z naszego trójmiejskiego biura. Analizując sektory, najdynamiczniej rozwijają się projekty z branży hi-tech, bankowej i finansowej, e-commerce oraz automatyki przemysłowej.

Do dużych międzynarodowych klientów Sii Gdańsk dołączył niedawno między innymi londyński dostawca produktów finansowych, działający obecnie w ponad 10 krajach. Dla tego klienta prowadzimy 2 projekty, realizowane w oparciu o technologie Microsoft .Net. Obejmują one zarówno rozwiązania serwerowe (IIS, CRM), jak i aplikacje webowe (ASP.NET MVC) oraz mobilne (WebAPI) – opowiada Desmurs.

Innym przykładem jest największy duński koncern mediowy, będący właścicielem dużej liczby gazet, stacji radiowych oraz serwisów internetowych. Dla Duńczyków prowadzimy duży projekt e-commerce, który pozna już niedługo duży odsetek populacji tego kraju. Myślę, że rozpoznawalność tego projektu w Danii także przynosi sporą satysfakcję naszym inżynierom.

Jedną z recept na sukces Sii jest koncentracja na potrzebach pracowników firmy. Priorytetem Sii jest zapewnianie ciągłego rozwoju zespołu oraz dbanie o wysoką satysfakcję z wykonywanej pracy. Mariusz Dawidowski, Service Delivery Manager o zaletach zatrudnienia  w Sii mówi: Patrząc na przykładzie projektu, który prowadzimy dla jednej z firm z sektora Hi-Tech w Niemczech – inżynierowie zwracają uwagę na kilka ważnych aspektów, dla których cenią swój projekt. Przede wszystkim korzystamy z najnowszych technologii w tej branży, w międzynarodowym środowisku. W związku z wymogami klienta, jako jedna z zaledwie kilku firm w Polsce Sii zdobyła certyfikat bezpieczeństwa „Common Criteria ”, dzięki któremu może uczestniczyć w najnowszych pracach R&D dla tego klienta. Pracujemy nad kluczowymi funkcjonalnościami – to pozwala na naprawdę mocne rozpostarcie skrzydeł rozwoju zawodowego każdego inżyniera A to sprawia, że moi inżynierowie czują codziennie dużą satysfakcję z pracy.

Sii w Gdańsku planuje w najbliższym czasie zatrudnić kolejnych 100 inżynierów. Szczegółowe oferty na stronie: www.pl.sii.eu w zakładce Kariera.

 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?