top-image
WSTECZ

Praktyka SharePoint – kolejny obszar na mapie kompetencji Sii

W odpowiedzi na potrzeby klientów, korzystając z doświadczenia, zdobytego podczas wdrożenia wewnętrznego portalu Sii, skupiającego obecnie blisko 2300 użytkowników, poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi dotyczące platformy SharePoint.

Praktyka SharePoint powstała we współpracy z zespołem zbudowanym na potrzeby wdrożenia wewnętrznego portalu intranetowego Sii. Zespół, składający się z osób, posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w polskich, jak i międzynarodowych projektach, stale się rozrasta. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od konsultingu dotyczącego technologii SharePoint on premise oraz w chmurze (Office 365), po tworzenie dedykowanych systemów informatycznych. Dzięki usługom wdrożeniowym, migracyjnym, a także poprzez rozszerzanie platformy SharePoint o nowe możliwości, pomagamy firmom w realizacji ich coraz bardziej zaawansowanych potrzeb biznesowych – mówi Michał Kopczyński, CIO i Szef Praktyki SharePoint w Sii.

Praktyka SharePoint to kolejny element na naszej bogatej mapie kompetencji, która w chwili obecnej obejmuje: Rozwój aplikacji, Front-end i Web development, Testy, CRM, ERP, BPM/EAI, Service Desk, Infrastrukturę IT, Inżynierię oraz usługi Szkoleniowe.

Więcej szczegółów na temat naszego wewnętrznego wdrożenia portalu znajduje się w artykule Go Live nowego SiiPortalu. Zapraszamy do lektury i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą praktyki SharePoint.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?