top-image
WSTECZ

Prezentacja Sii Smart HR na konferencji PIRB już 25 maja

Już 25 maja w Warszawie podczas konferencji “Usprawnianie procesów biznesowych i analiza danych w firmie” zostanie zaprezentowane autorskie rozwiązanie Sii Smart HR. Organizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu w partnerstwie z Sii Polska.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak w prosty sposób efektywnie zarządzać całą ścieżką kariery pracownika, od procesu rekrutacji, poprzez oceny okresowe, zarządzanie nieobecnościami, aż po etap zakończenia współpracy, zapraszamy na prezentację Pauliny Rutkowskiej, BPM/EAI Sales Manager w Sii.

Podczas 30 minutowej prelekcji: „Procesy mogą być smart. Jak technologia wspiera procesy biznesowe”, zaprezentowane zostaną możliwości Sii Smart HR, narzędzia wspierającego procesy związane z miękkim HR oraz komunikacją z pracownikiem w firmie, zbudowanego w oparciu o platformę IBM BPM.

To elastyczne rozwiązanie, dostosowane do dynamiki zmian w obszarze HR jest efektem współpracy specjalistów IT z przedstawicielami biznesu z obszaru HR i administracji. Obsługuje procesy zarówno z obszaru miękkiego, jak i twardego HR, wśród nich:

  • Rekrutację – z rynku, jak i rekrutację wewnętrzną
  • Zarządzanie kompetencjami pracowników
  • Oceny pracowników i monitoring realizacji celów
  • Obsługę wniosków pracowniczych
  • Obsługę wniosków urlopowych, delegacji, itp.

Tych, którzy nie będą mieli okazji uczestniczyć w konferencji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Centrum Kompetencji BPM (bpm@pl.sii.eu) oraz do zapoznania się z materiałami do pobrania o rozwiązaniu Sii Smart HR.

Informacje praktyczne

 Dzień: 25 maja 2016

Godzina: 10:00-10:30

Adres: Polski Instytut Rozwoju Biznesu,

Ul. Aleje Jerozolimskie 81

02-001 Warszawa

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?