top-image
WSTECZ

Rekruterzy z całej Polski spotkali się w Warszawie

W dniach 11-13 października odbył się Zjazd Rekrutacji Sii, to doroczne wydarzenie gromadzi przedstawicieli działu rekrutacji i HR z ośmiu oddziałów Sii Polska.

Podczas ogólnopolskiego spotkania omawiane są osiągnięcia minionego roku, problemy i wyzwania zmieniającego się rynku, a także opracowywane i prezentowane pomysły na usprawnienia.

Jak co roku, w wydarzeniu udział wziął Prezes Sii Gregoire Nitot, dla którego Rekrutacja i HR stanowią bardzo ważne ogniwo całej organizacji. Obecny był również Chief Commercial Officer Sii – Ryszard Pytko oraz przedstawiciele działu Marketingu, Wsparcia Sprzedaży i Komunikacji.

W ciągu trzech dni zjazdu odbyły się liczne spotkania podsumowujące oraz służące wymianie wiedzy pomiędzy kierownikami działów, sesja Q&A z Gregoirem Nitot a także prezentacja osiągnięć Rekrutacji i HR. Przedstawiono również liczne studia przypadku z oddziałów. Ostatniego dnia, zespoły z Gdańska, Warszawy, Krakowa, Katowic, Lublina, Łodzi, Poznania i Wrocławia zaprezentowały swoje pomysły na usprawnienia – m.in. nowe narzędzia rekrutacyjne. Po intensywnej pracy przyszedł czas na relaks i integrację wszystkich uczestników zjazdu.

Uważam, że spotkanie rekrutacji to świetna okazja do przekazania kluczowych informacji o osiągnięciach całego działu oraz omówienia planów na najbliższy rok, ale także do wymiany doświadczeń oraz do integracji pomiędzy zespołami, które na co dzień pracują w różnych miastach. Wypracowane pomysły i propozycje są najlepszą formą inspiracji do ciągłego doskonalenia naszej pracy na rzecz całej firmy – mówi Wojciech Dreja, Dyrektor Rekrutacji w Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?