top-image
WSTECZ

Reportaż z rozdania nagród Sii – Weekend Managerski 2015

W czasie ostatniego Weekendu Managerskiego Sii – corocznego wyjazdu managerów firmy z całej Polski, odbyło się jak zawsze rozdanie nagród, przyznawanych przez Gregoire’a Nitota, Prezesa i dyrektorów z centrali Sii, odpowiedzialnych za poszczególne obszary.

Jak w ubiegłym roku przyznano nagrodę za najlepszą realizację misji Sii: „Power People – identyfikowanie i promowanie najlepszych”.  Otrzymała ją Magdalena Trąbka, Kierownik Działu Administracji w Sii Gdańsk – w ciągu ostatniego roku z sukcesem awansowali najlepsi członkowie jej zespołu.

Nagrodę dla najlepszego działu rekrutacji – po analizie wszystkich współczynników  rekrutacyjnych, wyników, a także zaangażowania w rozwój systemu SiiRM, otrzymał Dział Rekrutacji Sii Gdańsk.

Także w tym oddziale przyznana została nagroda dla najlepszego rekrutera – Barbary Piekarskiej.

Przyznano także nagrodę za najlepiej prowadzone działania Employer Branding. W tej kategorii znalazły się wyróżnienia dla oddziału warszawskiego za konsekwentnie prowadzoną od lat Letnią Akademię Talentów – program staży wakacyjnych dla studentów, a także dla oddziału lubelskiego za opracowanie akcji “Znajomy informatyka”. Nagrodę główną w obszarze Employer Branding otrzymał oddział w Gdańsku – za całość działań, prowadzonych nieprzerwanie  przez cały rok.

Kolejną nagrodą, przyznawaną corocznie, jest nagroda dla najlepszego działu administracji. W 2015 roku otrzymał ją Dział Administracji z Wrocławia – za całokształt pracy, wyniki i zaangażowanie w udoskonalanie wdrożonego systemu Dynamics AX.

Wśród dobrze ocenianych projektów, dostarczonych w zeszłym roku przez Sii, znalazł się ten, który zasługuje na miano najlepszego wdrożonego projektu – nagrodę tę otrzymał projekt wdrożenia systemu e-KRK dla Ministerstwa Sprawiedliwości, zrealizowany dla sektora public.

Za najlepsze wyniki sprzedażowe za ubiegły rok nagrodę otrzymał Damian Kyć, Business Unit Director z Sii Wrocław.

Co roku przyznawana jest też nagroda dla najlepszego klienta Sii, który dynamicznie się rozwija, poszerza modele współpracy i ma dobre perspektywy rozwoju. Spośród 8 nominacji w tym roku tytuł ten odebrał Business Unit realizujący współpracę z Sabre z Sii Kraków.

Jedną z ważniejszych nagród przyznawanych w Sii przez Gregoire’a Nitota jest Most Valuable Person Sii. W 2015 roku tytuł ten otrzymał Tomasz Klamrowski, Service Delivery Director w Sii Gdańsk, który realizuje projekty dla jednego z kluczowych klientów Sii z branży hi-tech i zarządza ponad 200-osobowym zespołem.

Najbardziej wyczekiwaną co roku nagrodą jest ta dla najlepszego oddziału Sii w Polsce. W tym roku otrzymał ją oddział w Gdańsku, który miał przyjemność odebrania jej także 2 lata temu.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?