top-image
WSTECZ

Rozwój biznesu w świecie mobilnych technologii – konferencja Mobilise Your Business

Już 6 grudnia 2017 odbędzie się pierwsza biznesowo-technologiczna konferencja Mobilise Your Business organizowana w Kopenhadze przez Microsoft i Sii Polska. Rejestracja uczestników trwa, a tymczasem jeden z prelegentów – Business Development Manager Przemysław Saniak z Sii Polska odpowiada na kilka pytań.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji Mobilise Your Business?

Wykorzystanie technologii mobilnych w biznesie nie jest już możliwością, ale koniecznością.

Aby skutecznie rozwijać własną firmę, trzeba uważnie obserwować zmieniający się rynek i analizować działania podejmowane przez tych, którzy odnoszą na nim sukcesy. Właśnie dlatego warto posłuchać, co do powiedzenia na temat technologii mobilnych mają eksperci w tej dziedzinie – specjaliści Xamarin tworzący wieloplatformowe aplikacje mobilne. Microsoft wiedział co robi kupując tę firmę.

Co wyróżnia tę konferencję na tle innych konferencji w branży IT?

Jest to konferencja skierowana do biznesu a nie jedynie techniczna. Wykorzystując technologie wpływamy na biznes. Chcemy inspirować zarówno praktyków IT, jak i przedstawicieli biznesu. Z drugiej strony konferencja ma za zadanie pokazać najnowsze trendy w tym obszarze omawiając wykorzystanie technologii w chmurze i komunikację z rożnymi urządzeniami.

Dlaczego Sii Polska zdecydowało się na organizację konferencji wspólnie z Microsoft i Xamarin?

Sii Polska już od kilku lat jest aktywnym członkiem kanału partnerskiego Xamarin. Dzięki realizacji wielu wspólnych projektów zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, o tym jak skutecznie wykorzystać tę technologię. Dzięki temu możemy przekazać te informacje i służyć radą osobom, które chciałaby rozwijać swój biznes w tym obszarze. Microsoft inwestuje w rozwój Xamarin, aby umożliwić klientom realizację innowacyjnych i przełomowych projektów, np w zakresie machine learning.

Kto powinien wziąć udział w tej konferencji?

Każdy, kto chciałby rozwinąć swój biznes i poszukuje nowych pomysłów na wykorzystanie technologii mobilnych. Także wszyscy ci, którzy mają już pomysł i chcieliby skonsultować go ze specjalistami. Jesteśmy przekonani ze pomożemy wam przejść od etapu pomysłu do realizacji!

 

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZENIESIONA NA WIOSNĘ 2018 ROKU 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?