top-image
WSTECZ

Ruszają zapisy na ngSummit – pierwszą wrocławską konferencję dedykowaną Angularowi!

27 maja wrocławskie Afrykarium będzie miejscem spotkania specjalistów od front-endu, czyli programistów tworzących widoczną dla użytkownika, zewnętrzną warstwę aplikacji lub strony. Tego dnia odbywa się bowiem ngSummit – konferencja w całości poświęcona Angularowi. Organizatorem wydarzenia jest firma Sii.

Konferencja ngSummit to doskonała okazja na rozwój dla Front-end Developerów, zwłaszcza tych, na co dzień pracujących w Angularze. Wśród Prelegentów zaproszonych przez Sii znajdują się bowiem przedstawiciele angularowych społeczności z Polski, Niemiec i Czech. Uczestnicy ngSummit będą mogli posłuchać m.in. prelekcji o nowinkach dotyczących Angular 4, GraphQL, Angular CLI czy progresywnych aplikach webowych jako alternatywie dla natywnych aplikacji mobilnych. Poza rozwojem merytorycznym, w programie wydarzenia przewidziany jest również czas na dyskusje, wymianę doświadczeń i nawiązywanie relacji.

Szczegółowy harmonogram ngSummit oraz zapisy są dostępne na stronie: https://ngsummit.evenea.pl/. Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy na wydarzenie ruszą 10 maja.

Partnerami konferencji są: portal Spotkania-IT, Magazyn Programista, grupa AngularJS Wroclaw, grupa ng-poznan, blog angular.love oraz grupa Women in Technology.

Konferencja ngSummit to jedna z wielu inicjatyw edukacyjnych prowadzonych przez Sii. Firma jest organizatorem cyklicznej .netowej konferencji GET.NET czy poświęconemu technologii Scala wydarzeniu ScaLAB. Sii umożliwia także spotkania merytoryczne z ekspertami IT w ramach comiesięcznego meetupa 25th Level Code, odbywającego się na 25 piętrze Sky Tower.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?