top-image
WSTECZ

Ruszyły zapisy na konferencję Sii GET.NET w Łodzi

W programie konferencji GET.NET znalazły się prelekcje m.in. programistów i blogerów Jakuba Gutkowskiego i Macieja Aniserowicza, czy Tomasza Kopacza, Senior Architect Evangelist firmy Microsoft. W czasie konferencji, która odbędzie się na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Fabryce Grohmana, poruszane będą m.in. zagadnienia programowania na platformie .NET, budowy aplikacji dla współczesnego web czy realizacji projektów w metodyce Scrum. Organizatorzy zaplanowali także sesję warsztatową, na którą obowiązuje dodatkowa rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (12 osób). Szczegółowy plan oraz informacje o prelegentach, a także formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencjaget.net.

GET.NET skierowane jest do zawodowych programistów, a także studentów, wykładowców akademickich i pozostałych osób interesujących się tą technologią i pokrewnymi (m.in. WebDevelopmentem). Na uczestników konferencji czeka 310 miejsc. Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Microsoft.

Organizatorem konferencji jest Sii, najszybciej rozwijająca się firma IT i inżynierii w Polsce. Partnerami zostali: Microsoft, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzka Grupa Profesjonalistów IT & .NET.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?