top-image
WSTECZ

Sii certyfikowanym partnerem Nintex

 

Miło nam poinformować, że firma Sii została certyfikowanym partnerem Nintex – wiodącej firmy oferującej rozwiązania do zarządzania, optymalizacji i modelowania procesów biznesowych.

Platforma Nintex wspomaga tworzenie workflowów na platformę SharePoint, a także służy do automatyzacji przepływów pracy pomiędzy pracownikami, systemami i chmurą.

Pozwala na szybkie projektowanie zarówno prostych jak i bardzo skomplikowanych przepływów łączących wiele systemów. Nintex umożliwia również budowanie wygodnych i funkcjonalnych formularzy, wykorzystujących m.in. dynamiczne pola, walidację danych, czy wyświetlanie warunkowe, pozwalające na łatwe dostosowanie dokumentów do indywidualnych potrzeb.

Cechy wyróżniające rozwiązań Nintex to, poszukiwana przez użytkowników, wygodna i intuicyjna obsługa a także duża elastyczność, umożliwiająca łatwe dostosowanie do specyfiki procesów przebiegających w każdej firmie, niezależnie czy dotyczą obsługi klienta, finansów, rekrutacji, czy innych.

Dodatkowo, Nintex Mobile – technologia przeznaczona na urządzenia mobilne, umożliwia uruchamianie procesów, akceptowanie dokumentów i wprowadzanie danych przy użyciu telefonów komórkowych i tabletów.

W 2015 roku Nintex został ogłoszony Partnerem Roku w kategorii „Microsoft Office and SharePoint Application Development”, pokonując jednocześnie 2300 nominowanych ze 108 krajów, a w roku 2016 Nintex Mobile zyskał tytuł najlepszego rozwiązania na urządzenia mobilne podczas European SharePoint Conference – największego wydarzenia poświęconego SharePoint i Office 365.

Jedną z realizacji Centrum Kompetencyjne SharePoint w oparciu o rozwiązania Nintex jest projekt rozwoju i utrzymania systemu zgłoszeń IT dla międzynarodowej firmy z branży medycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym portfolio usług oraz realizacji Centrum Kompetencyjnego SharePoint.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?