top-image
WSTECZ

Sii gwiazdą outsourcingu IT w Polsce!

Kolejny sukces w nowym roku – firma Sii została uhonorowana tytułem Outsourcing Stars, potwierdzając swoją pozycję najbardziej dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa sektora outsourcingu IT w Polsce.

28 stycznia 2016 na Gali Outsourcing Stars, której organizatorem jest zajmująca się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce Grupa ProProgressio, zostały przyznane tytuły Outsourcing Stars, honorujące najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa sektora outsourcingu.

Wśród ocenianych kryteriów znalazły się: wzrost zatrudnienia i przyrost liczby kontraktów. Sii, która w roku 2015 zwiększyła liczbę pracowników o ponad 20%, a dzięki ciągłemu poszerzaniu portfolia oferowanych usług, stale zdobywa nowych klientów w kraju i zagranicą, triumfowała w kategorii firm z sektora IT.

Cieszymy się, że po raz kolejny otrzymujemy tytuł najszybciej rozwijającej się firmy z sektora usług IT. Szczególnie miło jest nam odbierać tę nagrodę dziś, ponieważ to właśnie w tym tygodniu Sii obchodzi dziesięciolecie istnienia firmy w Polsce. Dokładnie 10 lat temu młody Francuz przyjechał tu z oszczędnościami rzędu 30 tysięcy Euro z bardzo jasnym celem – to tu chcę rozwijać biznes! Dziś firma zatrudnia ponad 2300 osób, osiągając przychody rzędu 300 mln zł. Nie spoczywamy jednak na laurach, obiecujemy rozwijać się jeszcze szybciej – powiedziała odbierająca nagrodę Emilia Iwińska, szefowa działu Marketingu i Wsparcia Sprzedaży w Sii.

Gala Outsourcing Stars to jedyne niekomercyjne wydarzenie sektora outsourcing w Polsce. Wzięli w nim udział przedstawiciele rządu, samorządów, osobistości świata nauki i biznesu z Polski i zagranicy, w sumie ponad 300 gości z 15 krajów. Patronem honorowym konkursu było Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Związek Banków Polskich.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?