top-image
  WSTECZ

  Sii i Wydział Elektrotechniki i Informatyki zapraszają na cykl wykładów na Politechnice Lubelskiej

  Sii, lider usług IT i inżynierii w Polsce, planuje przeprowadzić cykl wykładów tematycznych na Politechnice Lubelskiej. Wykłady prowadzone przez praktyków, podczas których wskazane zostaną najnowsze trendy technologiczne w branży IT, pozwolą studentom bliżej przyjrzeć się aktualnym wymogom stawianym przez rynek pracy.

  Zajęcia odbędą się w semestrze zimowym 2015/2016 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Studenci różnych lat Informatyki podczas zajęć przewidzianych w programie nauczania spotkają inżynierów pracujących w Sii. Firma  zakłada cykl siedmiu 1,5-godzinnych spotkań, podczas których poruszane będą m.in. takie tematy jak: tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem ASP.NET MVC czy Scrum w praktyce. Nie zabraknie też informacji o nowościach technologicznych, takich jak Adobe Experience Manager.

  – Zajęcia poprowadzą praktycy z wieloletnim stażem w realizacji projektów komercyjnych. W przygotowanym cyklu wykładów kładziemy nacisk na praktyczną wiedzę powiązaną z aktualnymi trendami na rynku pracy. Jest to również świetna okazja do tego, aby podpowiedzieć studentom czym warto się zainteresować,  co ma przyszłość i w której dziedzinie brakuje specjalistów – mówi Artur Palac – Dyrektor Resource Center w Lublinie.

  Pierwsze spotkania odbędą się już w listopadzie.  Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami mogą kontaktować się z firmą pod adresem: wyklady-sii@pl.sii.eu

   okiem1

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?