top-image
WSTECZ

Sii kolejny rok z rzędu na szczycie rankingu Book of Lists

Opublikowano Book of Lists – największy ranking biznesowy wydawany w Polsce. W 23. edycji zestawienia, Sii przyznano 1. miejsce w kategorii „IT Consulting”.

Book of Lists stanowi przewodnik po polskim biznesie. Do udziału w rankingu co roku zapraszane są wiodące przedsiębiorstwa w swojej branży. Publikacja przedstawia najprężniej rozwijające się przedsiębiorstwa z 8 sektorów: budownictwa i nieruchomości, finansów, usług dla firm, transportu i logistyki, edukacji, IT, turystyki i podróży oraz gospodarki i przemysłu. Podczas uroczystej gali Sii Polska została wyróżniona za zajęcie 1. miejsca w klasyfikacji „IT Consulting”.

– Pojawienie się Sii na najwyższej pozycji w rankingu Book of Lists to dla nas duży sukces, tym bardziej że osiągnięty po raz kolejny z rzędu, utwierdza nas w przekonaniu, że Sii rozwija się w dobrym kierunku. Potwierdzają to także liczby podsumowujące ubiegły rok finansowy. Możemy pochwalić się rekordowym przychodem na poziomie 512 mln zł i wzrostem o 31% w skali roku, a przede wszystkim 3700 szczęśliwymi pracownikami i ponad 240 zadowolonymi klientami – mówi Ryszard Pytko, Chief Commercial Officer w Sii Polska.

Tempo rozwoju ma utrzymać się na tak wysokim poziomie w najbliższych latach. Firma otworzyła właśnie 3 nowe biura w Częstochowie, Pile i Bydgoszczy, dzięki czemu obecnie pracownicy lidera IT i inżynierii realizują projekty dla klientów z całego świata z 12 miast Polski. Do końca roku obrotowego Sii planuje osiągnąć przychód w wysokości 680 milionów złotych oraz zatrudniać 4100 specjalistów. Jednak najważniejszym projektem Sii Polska na nadchodzące miesiące będzie otwarcie podległego spółce Sii oddziału w Szwecji.

To już 23. edycja rankingu Book of Lists, który obejmuje blisko 2 tysiące firm z całego kraju. Publikacja, przygotowana jest przez redakcję Warsaw Business Journal, anglojęzyczny tygodnik, podejmujący tematy m.in. z dziedziny przedsiębiorczości, polityki, ekonomii, technologii i kultury.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?