top-image
WSTECZ

Sii Łódź zatrudnia już ponad 200 inżynierów!

Sii, jedna z najszybciej rozwijających się firm IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, powiększa swój zespół w Łodzi. W grudniu liczba zatrudnionych inżynierów przekroczyła 200 osób, a sam oddział obchodził 5. rocznicę obecności na lokalnym rynku. Aktualnie Sii Polska zatrudnia ponad 3 200 specjalistów w kraju.

Pamiętam, że kiedy otwieraliśmy oddział w Łodzi, deklarowaliśmy zatrudnienie na poziomie 80 osób. Dzisiaj, jest nas ponad 200. Rozwój ten zawdzięczamy przede wszystkim ekspertom technologicznym, którzy razem z nami tworzą Great Place To Work – mówi Maciej Topczewski, dyrektor Sii Łódź.
Oddział planuje dalsze zwiększanie zatrudnienia, na które w pierwszej kolejności mogą liczyć programiści back-end i front-end, testerzy automatyczni i manualni, administratorzy systemów oraz analitycy biznesowi.

Rok 2017 był czasem intensywnego rozwoju dla łódzkiego oddziału Sii. Powiększenie zespołu o 80 specjalistów wiązało się również z poszerzeniem przestrzeni biurowej, która aktualnie liczy 1500mi zajmuje 3 piętra przy ulicy Stefana Kopcińskiego 79. Maciej Topczewski dodaje – Komfortowe i nowoczesne biuro to nasza wizytówka. Często gościmy klientów z całego świata, którzy doceniają nie tylko naszą siedzibę, ale również walory Łodzi. Wyjątkowość tego miejsca, bogata infrastruktura, obecność wykwalifikowanych specjalistów i gościnność mieszkańców Łodzi pozwala nam optymistycznie patrzeć na rozwój Sii w regionie w kolejnych latach.

Na co dzień inżynierowie Sii realizują zaawansowane technologicznie projekty dla ponad 200 klientów reprezentujących wiele sektorów, m.in.: finansowy, ubezpieczeniowy, energetyczny, telekomunikacyjny, logistyczny, handlu detalicznego, lotniczy, high-tech, mediowy itd. Sii skupia swoje kompetencje techniczne wokół Centrów Kompetencyjnych. Są to wysokospecjalistyczne jednostki dedykowane konkretnym technologiom, takim jak: Testy, Digital, SharePoint, Dynamics365, Business Intelligence, SAP, Salesforce, Systems Legacy, IT Operations, Inżynieria, a także Szkolenia.

Sii oferuje komfortowe warunki pracy oraz stawia na rozwój pracowników i wsparcie ich pasji. Nie brakuje także integracji zespołowych oraz działań CSR-owych. W tym roku dużym zainteresowaniem cieszyły inicjatywy związane z Sii Power Volunteers takie jak „Podziel się koszulką” czy „Siiowy Świat Bajek”. Ostatnia akcja miała na celu stworzenie przez pracowników Sii książki z bajkami dla dzieci. Głównym tematem każdej bajki była jedna z piętnastu wartości firmy. Całkowity dochód ze zbiórki został przeznaczony na opiekę i rehabilitację podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi.

Oddział zapowiada zwiększenie liczby miejsc pracy w ciągu 2018 roku do 300 osób. Sii planuje również kolejne wzrosty zatrudnienia w skali kraju oraz otwarcie nowych projektów na arenie międzynarodowej. Więcej o pracy w Sii dowiesz się na www.kariera.sii.pl.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?