top-image
WSTECZ

Sii Lublin lokomotywą gospodarczą miasta po raz drugi

Firma Sii już po raz drugi z rzędu została wyróżniona w prestiżowym Konkursie o Nagrodę gospodarczą prezydenta miasta Lublin. Nagrody wręczono podczas X jubileuszowej Gali Przedsiębiorczości.

Laureatami zostało 10 firm, wśród nich firma Sii, która, tak jak w poprzedniej edycji otrzymała wyróżnienie w kategorii Duże firmy – Lokomotywy Gospodarcze Miast.

Konkurs ma na celu promowanie przedsiębiorstw, które charakteryzują się stabilnością rozwoju, dobrymi wynikami finansowymi a przy tym ich działanie jest oparte na przejrzystych zasadach i oddziałuje pozytywnie na otoczenie – pobudzając rozwój gospodarczy miasta Lublin i całego regionu.
Podczas przyznawania nagród jury, złożone z przedstawicieli biznesu, nauki, mediów i lokalnych władz, bierze pod uwagę aspekty społeczne, etyczne i ekologiczne działalności firm, a także przepływ technologii i wiedzy.

Sii ma swój istotny wkład w rozwój regionu przez fakt tworzenia nowych, atrakcyjnych miejsc pracy. Obecnie oddział zatrudnia ponad 270 osób. Firma jest jednak aktywna w wielu innych obszarach. Bardzo istotne są działania edukacyjne – wraz z Politechniką Lubelską Sii organizuje wykłady dla studentów. Oferuje również praktyczne szkolenia ze specjalistami IT, które mają na celu ułatwienie rozpoczęcia karierę w branży. W lubelskim oddziale Sii odbyło się już siedem edycji kursu „Zostań testerem”. Sii Lublin angażuje się również w działalność charytatywną – co roku organizowana jest zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?