top-image
WSTECZ

Sii na liście Inc. 5000 Europe!

Po otwierających rok nagrodach Outsourcing Stars i CEE Shared Services & Outsourcing Awards, Sii odnotowuje kolejne sukcesy – jesteśmy na prestiżowej liście Inc. 5000 Europe!

Lista Inc. 5000 jest zestawieniem publikowanym przez amerykański magazyn Inc., wiodące wydawnictwo skierowane do przedsiębiorców i właścicieli prywatnych firm, koncentrujące się na tematyce rozwoju firm. Ranking dla USA ukazuje się od 1982 roku, dla Europy od roku 2015.

Miejsce na liście Inc. 5000 jest równoznaczne z dostaniem się do elitarnej grupy prywatnych przedsiębiorstw, mogących poszczycić się wybitnym rozwojem. Firmy w zestawieniu są klasyfikowane według wzrostu przychodów w okresie 3-letnim.

Od pierwszej edycji, miejsce na prestiżowej liście amerykańskich (a potem światowych) prywatnych spółek stało się zapowiedzią sukcesu w biznesie. Światowa ekspansja wielu znanych międzynarodowych marek  takich jak Microsoft, Timberland, Facebook czy Oracle rozpoczęła się od pojawienia się na liście Inc. 5000. Mamy nadzieję, że tak samo będzie z Sii!

Więcej o rankingu Inc. 5000 Europe przeczytasz na stronie:

http://www.inc.com/inc5000eu

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?