top-image
  WSTECZ

  Sii Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce 2014

  Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie anonimowej ankiety, badającej satysfakcję pracowników IT, ich poziom zaangażowania i czynniki motywacyjne. Z badania Sii wynika, że połowa z naszych pracowników to entuzjaści, którzy silnie identyfikują się z firmą, wierzą w jej przyszłość, a także motywują do pracy swoich kolegów i koleżanki z zespołu. Indeks TRI*M, obrazujący satysfakcję z miejsca pracy, wynosi w Sii 87 i należy do ścisłej czołówki wśród wszystkich przebadanych pracowników IT w Polsce. Oznacza to, że pracownicy Sii są ogólnie bardzo zadowoleni z pracy.  Wśród aspektów dobrze ocenianych są m.in. pewność zatrudnienia, efektywność współpracy w zespole, a także uczciwość w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

  To już trzeci tytuł Sii – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor HR i Komunikacji w Sii. – Ogromną satysfakcję sprawia nam odbieranie tej nagrody co roku. To pokazuje, że konsekwentne działania przynoszą długofalowe rezultaty. Ciągle pracujemy na ten sukces, nie spoczęliśmy po pierwszej nagrodzie na laurach, co – jak widać – doceniają nasi pracownicy. Ze swej strony mogę zapewnić, że krytyczne opinie, które są nam przekazywane razem z wynikami badania AudIT, są analizowane i wdrażane, przez co stajemy się jeszcze lepszym miejscem pracy.

  Firma Sii posiada w Polsce 8 oddziałów. Zatrudnia ponad 2000 osób i chce w tym roku zwiększyć zatrudnienie do 2400. Na rynku, na którym wciąż brakuje inżynierów IT, Sii jest najdynamiczniej rozwijającym się pracodawcą IT w Polsce. Rekrutacja to jedno z naszych głównych wyzwań – dodaje Joanna Kucharska. – Myślę, że z tą nagrodą, która potwierdza status Sii jako Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, będziemy jeszcze bardziej widoczni wśród kandydatów do pracy. Obecnie w Polsce mamy otwartych ponad 160 procesów rekrutacyjnych, więc wiele osób może sprawdzić na własnej skórze, jakim pracodawcą jest Sii – do czego gorąco zachęcam.

  W gronie laureatów tegorocznej nagrody znaleźli się: Ministerstwo Spraw Zagranicznych i DNV GL.

   

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?