top-image
WSTECZ

Sii obchodzi 10 urodziny!!!

W styczniu tego roku Sii obchodzi 10 urodziny! Z tej okazji powstał film „Sii – road to success 2006 – 2016”, opowiadający o historii firmy i przyczynach, które sprawiają, że Sii od 10 lat nieustannie dynamicznie się rozwija. Film dostępny jest na stronie www.sii.pl/10-lat. Zorganizowaliśmy również konkurs „Złóż życzenia Sii”, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt w dowolnej stolicy europejskiej dla 2 osób.

Gregoire Nitot, założyciel, pierwszy pracownik i Prezes Sii, zarejestrował spółkę dokładnie 5 stycznia 2006 roku. Jako młody Francuz przyjechał do Polski z biznes planem, własnymi oszczędnościami i wsparciem francuskiego inwestora – firmy Sii, notowanej na paryskiej giełdzie. Początki nie były proste, jednak ambicja i konsekwencja w realizacji marzenia, a także rosnący zespół Sii, sprawiły, że powstała firma, która po 10 latach istnienia w Polsce zatrudnia 2300 osób, ma w Polsce 8 oddziałów i świadczy usługi dla klientów na całym świecie.

Jak wyglądała droga do tego sukcesu i co sprawia, że firma tak prężnie się rozwija, obejrzeć można w specjalnym jubileuszowym filmie  „Sii – road to success 2006 – 2016”.  Film opublikowany jest na dedykowanej 10-leciu stronie firmy pod adresem www.sii.pl/10-lat, na której znajdziecie także historię firmy w pigułce.

Z okazji urodzin Sii zaprasza także wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie „Złóż życzenia Sii”, w którym nagrodą główną jest weekend w dowolnej stolicy europejskiej dla 2 osób. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać krótki film z życzeniami urodzinowymi dla Sii. Zasady konkursu i regulamin znajdują się na stronie www.sii.pl/10-lat.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?